Ragnaras Klavanas tapo Liverpulio didvyriu. Gynėjas iš Estijos 94-ąją minutę įmušė pergalingą įvartį, o „Liverpool“ išnešė sveiką kailį pirmadienį svečiuose – 2:1 (0:0) nugalėjo „Burnley“ futbolininkus.

„Liverpool“ 61-ąją minutę į priekį išvedė Sadio Mane, bet 87-ąją rezultatą išlygino Johannas Bergas Gudmundssonas.

Kitose 22-ojo turo rungtynėse „Leicester City“ namie 3:0 (0:0) sutriuškino „Huddersfield Town“.

53-ąją įmušė Riyadas Mahrezas, 60-ąją – Islamas Slimani, 92-ąją – Marcas Albrightonas. Pirmasis ir trečiasis atliko po rezultatyvų perdavimą.

„Newcastle United“ svečiuose 1:0 (0:0) įveikė „Stoke City“.

Pergalingą įvartį 73-ąją minutę po Jacobo Murphy perdavimo pelnė Ayoze Perezas.

„Liverpool“ (44 taškai) užima ketvirtąją „Premier“ lygos poziciją, „Burnley“ (34 tšk.) – septintąją, „Leicester City“ (30 tšk.) – aštuntąją, „Huddersfield Town“ (24 tšk.) – 11-ąją, „Newcastle United“ (22 tšk.) – 13-ąją, „Stoke City“ (20 tšk.) – 16-ąją.