ayoze perezas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ayoze perezas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ayoze perezas“.

Anglija turi naujus futbolo karalius – „United“ pralaimėjo absoliučiam autsaideriui

„Manchester City“ – naujasis Anglijos futbolo čempionas. „Miestiečiams“ titulą garantavo „Manchester United“ nesėkmė. Jose Mourinho auklėtiniai sekmadienį namie 0:1 (0:0) pralaimėjo absoliučiam „Premier“ lygos autsaideriui „West Bromwich Albion“. Pergalingą įvartį 73-ąją minutę įmušė Jay Rodriguezas. „Manchester United“ (71 taškas) užima antrąją „Premier“ lygos poziciją ir, likus penkiems turams, nebeturi šansų pavyti pirmaujantį „Manchester City“ (87 tšk.). „West Bromwich Albion“ (24 tšk.
2018-04-15

FA taurė: į kitą etapą žengė ne visos „Premier“ lygos komandos

Anglijoje vyksta FA taurės trečiojo etapo rungtynės. Jos stipriausioms šalies komandoms susiklostė skirtingai. Didžiausia sensacija užfiksuota Koventryje, kur pasirodymą baigė „Stoke City“, 1:2 (0:1) pralaimėjusi ketvirtojo Anglijos diviziono „Coventry City“. Rezultatą 54-ąją minutę 11 metrų baudiniu buvo išlyginęs Charlie Adamas.
2018-01-06

„Premier“ lyga: „Liverpool“ išgelbėjo esto įvartis

Ragnaras Klavanas tapo Liverpulio didvyriu. Gynėjas iš Estijos 94-ąją minutę įmušė pergalingą įvartį, o „Liverpool“ išnešė sveiką kailį pirmadienį svečiuose – 2:1 (0:0) nugalėjo „Burnley“ futbolininkus. „Liverpool“ 61-ąją minutę į priekį išvedė Sadio Mane, bet 87-ąją rezultatą išlygino Johannas Bergas Gudmundssonas.
2018-01-01

Penkių įvarčių rungtynėse – „Leicester City“ pergalė

Paskutinėse Anglijos „Premier“ lygos šeštadienio rungtynėse pelnyti penki įvarčiai. Pergalę minimaliu skirtumu iškovojo „Leicester City“ futbolininkai, svečiuose 3:2 (1:1) nugalėję „Newcastle United“. Šeimininkai aktyviai pradėjo rungtynes ir tai pavertė įvarčiu. 4-ąją minutę po puikios atakos ir idealaus Dwighto Gayle’o perdavimo įmušė Joselu.
2017-12-09

Anglijoje – dar vienerios lygiosios

Priešpaskutinėse Anglijos „Premier“ lygos VIII turo rungtynėse rezultatyviomis lygiosiomis sužaidė „Southampton“ 2:2 (0:1) ir „Newcastle United“ futbolininkai. Šeimininkų gretose dubliu pasižymėjo Manolo Gabbiadini (49, 75 minutėmis). Pastarasis tikslus smūgis atliktas nuo 11 metrų žymos. „Newcastle United“ įvarčius pelnė Isaacas Haydenas (20 min.) ir Ayoze Perezas (51 min.). Abi komandos – turnyro lentelės kaimynės. „Newcastle United“ (11 taškų) rikiuojasi devinta, „Southampton“ (9 tšk.