24
„Newcastle United“ – „Leicester City“ 2:3 (nuotr. SCANPIX)

Paskutinėse Anglijos „Premier“ lygos šeštadienio rungtynėse pelnyti penki įvarčiai. Pergalę minimaliu skirtumu iškovojo „Leicester City“ futbolininkai, svečiuose 3:2 (1:1) nugalėję „Newcastle United“.

24

Šeimininkai aktyviai pradėjo rungtynes ir tai pavertė įvarčiu. 4-ąją minutę po puikios atakos ir idealaus Dwighto Gayle’o perdavimo įmušė Joselu.

Sužaidus maždaug 10 minučių, iniciatyvą tvirtai perėmė „Leicester City“. 20-ąją minutę puikiu smūgiu iš toli įvartį pelnė Riyadas Mahrezas, o 60-ąją pasižymėjo Demarai Gray’us.

„Newcastle United“ rezultatą pavyko išlyginti 73-ąją minutę. Įmušė D. Gayle’as.

„Leicester City“ pirmaudama šiek tiek atsitraukė, o po praleisto įvarčio svečiams vėl teko galvoti apie puolimą. Tai davė vaisių – 86-ąją minutę Jamie Vardy atliko perdavimą netoli vartų buvusiam Shinji Okazaki. Ten, bandydamas išmušti kamuolį, jį į vartus nukreipė Ayoze Perezas.

Pergalė Lesterio futbolininkams (23 taškai) leido pakilti į aštuntąją „Premier“ lygos poziciją. „Newcastle United“ (15 tšk.) – 16-a.