marcas albrightonas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „marcas albrightonas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „marcas albrightonas“.

„Premier“ lyga: „Liverpool“ išgelbėjo esto įvartis

Ragnaras Klavanas tapo Liverpulio didvyriu. Gynėjas iš Estijos 94-ąją minutę įmušė pergalingą įvartį, o „Liverpool“ išnešė sveiką kailį pirmadienį svečiuose – 2:1 (0:0) nugalėjo „Burnley“ futbolininkus. „Liverpool“ 61-ąją minutę į priekį išvedė Sadio Mane, bet 87-ąją rezultatą išlygino Johannas Bergas Gudmundssonas.
2018-01-01

Pergalingos „Atletico“ lygiosios

Paaiškėjo pirmasis UEFA Čempionų lygos pusfinalio dalyvis. Juo tapo Madrido „Atletico“ (Ispanija), antradienį svečiuose 1:1 (1:0) sužaidęs su „Leicester City“ (Anglija), bet patekęs į kitą etapą. Prieš savaitę vykusias pirmąsias ketvirtfinalio rungtynes Madride 1:0 po Antoine’o Griezmanno realizuoto 11 metrų baudinio laimėjo „Atletico“. Taigi Anglijoje „Leicester City“ reikėjo įmušti. Tai po Jamie Vardy perdavimo galėjo padaryti Shinji Okazaki. Japonas nepataikė į vartus.
2017-04-19

Vienkrypčiame eisme – minimali „Atletico“ pergalė

Trečiadienį minimalią pergalę pirmosiose UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio rungtynėse iškovojo Madrido „Atletico“. Ispanai namie dominavo ir 1:0 (1:0) nugalėjo Anglijos čempionus – „Leicester City“ futbolininkus. Nuo pat rungtynių pradžios atakos ritosi svečių vartų link. Itin galingą petardą iš toli paleido Koke. Jo smūgiuotas kamuolys atsimušė į virpstą. Dominavę „Atletico“ futbolininkai įvartį pasiekė nelogiškai – po kontratakos.
2017-04-13

Įvarčių fiestoje „Everton“ nukalė Anglijos čempionus

Paskutinės Anglijos „Premier“ lygos savaitgalio rungtynės tapo tikra puošmena. Liverpulio „Everton“ namuose po neįtikėtinos kovos 4:2 nugalėjo „Leicester City“. Pirmas įvartis krito jau pirmąją minutę, kai Tomas Daviesas pasinaudojo komandos draugo prasiveržimu ir pelnė pirmąjį komandos įvartį. Triumfas tęsėsi neilgai. Jau 4-ąją minutę rezultatą išlygino Islamas Slimani, o 10-ąją „lapes“ į priekį išvedė Marcas Albrightonas. Pirmajame kėlinyje krito dar du įvarčiai.