Anglijos lygos taurės varžybose pasirodymą baigė „Liverpool“ futbolininkai. Jie svečiuose 0:2 (0:0) pralaimėjo „Leicester City“.

65-ąją minutę įmušė Shinji Okazaki. Japonas 78-ąją minutę atliko rezultatyvų perdavimą, o kamuolį į vartus nukreipė Islamas Slimani.

Iškritimo neišvengė ir „Stoke City“, svečiuose 0:2 (0:0) nusileidęs antrosios pagal pajėgumą lygos „Bristol City“.

Paslydo ir „Burnley“, po 11 metrų baudinių serijos pralaimėjęs taip pat antrosios lygos „Leeds United“ – 2:2 (baudinių serija 3:5).

Londono „Crystal Palace“ 1:0 (1:0) nugalėjo „Huddersfield Town“, o „Bournemouth“ po pratęsimo 1:0 (0:0) – „Brighton & Hove Albion“.

Londone pasižymėjo Bakary Sako (13 minutė), Bornmute – Joshua Kingas (99 min.).