joshua kingas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „joshua kingas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „joshua kingas“.

Anglijoje – „Spurs“ pergalė ir neįtikėtinas „Leicester City“ išsigelbėjimas

Anglijos „Premier“ lygoje svarbią pergalę iškovojo dėl vietos prizininkų trejete kovojanti Londono „Tottenham Hotspur“. Stebuklingai išsigelbėjo „Leicester City“ futbolininkai, rezultatą išlyginę 97-ąją minutę. „Tottenham Hotspur“ namie 2:0 (1:0) nugalėjo „Huddersfield Town“. Abu įvarčius pelnė Son Heung-Minas (27, 54 minutėmis). Jam rezultatyvius perdavimus atliko Dele Alli ir Harry Kane’as.
2018-03-03

„Premier“ lyga: prabudę Mesutas Ozilas ir Wayne’as Rooney bei įspūdinga „City“ pergalė

Trečiadienį Anglijos „Premier“ lygoje sužibėjo šiame sezone dažnai kritikuojami futbolininkai – Wayne’as Rooney ir Mesutas Ozilas. Fantastišką pergalę išplėšė čempionato lyderė „Manchester City“. Įspūdingiausią pergalę iškovojo Londono „Arsenal“. Jis savo aikštėje 5:0 (1:0) sutriuškino „Huddersfield Town“. Dubliu pasižymėjo Olivier Giroud (68, 87 minutėmis). Po įvartį pelnė ir Alexandre’as Lacazette’as (3 min.), Alexis Sanchezas (69 min.) bei M. Ozilas (72 min.
2017-11-30

Iš taurės varžybų pasitraukė penki „Premier“ lygos klubai, tarp jų – „Liverpool“

Anglijos lygos taurės varžybose pasirodymą baigė „Liverpool“ futbolininkai. Jie svečiuose 0:2 (0:0) pralaimėjo „Leicester City“. 65-ąją minutę įmušė Shinji Okazaki. Japonas 78-ąją minutę atliko rezultatyvų perdavimą, o kamuolį į vartus nukreipė Islamas Slimani.
2017-09-20

„Premier“ lygoje – favoritų pergalės

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygos priešpaskutiniajame, 37-ajame, ture pergales šventė rungtynių favoritai – „Bournemouth“, „Southampton“ ir „Swansea City“. Joshua Kingas (nuotr. SCANPIX) Bornmuto futbolininkai namie 2:1 (1:0) nugalėjo „Burnley“. Pirmajame kėlinyje šeimininkus į priekį išvedė Junioras Stanislasas, pasižymėjęs 25-ąją minutę. 83-ąją minutę rezultatą išlygino Samas Vokesas, bet po dviejų minučių pergalingą „Bournemouth“ įvartį pelnė Joshua Kingas.
2017-05-13

Grandų rungtynes laimėjo „Chelsea“, „Arsenal“ varžovus triuškino, „Liverpool“ nugalėti nesugebėjo

Trečiadienį baigėsi Anglijos „Premier“ lygos 31-asis turas. Grandų rungtynes laimėjo Londono „Chelsea“, savo varžovus sutriuškino Londono „Arsenal“, o „Liverpool“ pergalės iškovoti nesugebėjo. Londono „Chelsea“ namie 2:1 (2:1) palaužė „Manchester City“. Šeimininkus į pergalę atvedė dublį įmušęs Edenas Hazardas. Belgas pasižymėjo 10-ąją ir 35-ąją minutėmis.
2017-04-06

„Premier“ lygos dieną baigė virpstų mūšis ir 11 metrų baudinys į kosmosą

Šeštadienį paskutinėse Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse įvarčių nepelnyta – „Southampton“ namie 0:0 baigė mačą su „Bournemouth“. Mačo pradžioje žaidimo persvarą turėjo šeimininkai. Itin aktyvus buvo Dušanas Tadičius. Sykį jis pataikė virpstą. „Bournemouth“ tenkinosi tolimais smūgiais ir standartinėmis padėtimis. Po kampinio kamuolį nuo vartų linijos teko išmušti „Southampton“ kapitonui Stevenui Daviui. Antrajame kėlinyje žaidimas išsilygino. Abi komandos turėjo progų.
2017-04-02

„Manchester United“ namie nesugebėjo įveikti kėlinį mažumoje žaidusio „Bournemouth“

Šeštadienį pirmosiose Anglijos „Premier“ lygos savaitgalio rungtynėse „Manchester United“ namuose nesugebėjo įveikti Bornmuto „Bournemouth“ – 1:1 (1:1). Svečiai visą antrąjį kėlinį turėjo vienu žaidėju mažiau. Šeimininkai per pirmąsias 10 minučių nepasinaudojo puikiomis progomis. „Manchester United“ 2-ąją minutę galėjo išsiveržti į priekį, bet neįmušė Wayne’as Rooney. 5-ąją minutę vienas prieš vartininką išbėgo, bet jo neįveikė Paulis Pogba.