25
Londono „Chelsea“ – „Manchester City“ 2:1 (nuotr. SCANPIX)

Trečiadienį baigėsi Anglijos „Premier“ lygos 31-asis turas. Grandų rungtynes laimėjo Londono „Chelsea“, savo varžovus sutriuškino Londono „Arsenal“, o „Liverpool“ pergalės iškovoti nesugebėjo.

25

Londono „Chelsea“ namie 2:1 (2:1) palaužė „Manchester City“.

Šeimininkus į pergalę atvedė dublį įmušęs Edenas Hazardas. Belgas pasižymėjo 10-ąją ir 35-ąją minutėmis.

„Manchester City“ rezultatą buvo išlyginęs Sergio Aguero (26 minutė).

Londono „Arsenal“ namuose savo varžovus sutriuškino – 3:0 (0:0) nugalėjo „West Ham United“.

Visi įvarčiai pelnyti antrajame kėlinyje. 58-ąją minutę tikslus buvo Mesutas Ozilas, 68-ąją – Theo Walcottas, 83-ąją – Olivier Giroud.

„Liverpool“ savo aikštėje nesugebėjo įveikti „Bournemouth“. Rungtynės baigėsi lygiosiomis 2:2 (1:1).

Svečius 7-ąją minutę į priekį išvedė Benikas Afobe. 40_ąją minutę rezultatą išlygino Philippe’as Coutinho. Jis tapo rekordininku – įmušė 29-ąjį įvartį Anglijos „Premier“ lygoje ir rezultatyviausių visų laikų čempionato brazilų įskaitoje pavijo Juninho.

59-ąją minutę šeimininkus į priekį buvo išvedęs Divockas Origi. To pergalei nepakako. 87-ąją minutę rezultatą išlygino Joshua Kingas.

Kitose trečiadienio „Premier“ lygos rungtynėse Londono „Tottenham Hotspur“ svečiuose 3:1 nugalėjo „Swansea“, „Southampton“ tokiu pat rezultatu savo aikštėje pranoko Londono „Crystal Palace“, o „Hull City“ 4:2 namuose įveikė „Middlesbrough“.

„Premier“ lygoje pirmauja „Chelsea“ (72 taškai). „Tottenham Hotspur“ (65 tšk.) užima antrąją vietą, „Liverpool“ (60 tšk.) – trečiąją, „Manchester City“ (58 tšk.) – ketvirtąją, „Arsenal“ (54 tšk.) – penktąją, „Manchester United“ (54 tšk.) – šeštąją, Liverpulio „Everton“ (51 tšk.) – septintąją.