olivier giroud

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „olivier giroud“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „olivier giroud“.

Drama Italijoje: į vartus stojęs puolėjas Giroud padėjo išsaugoti AC „Milan“ pergalę

Italijos „Serie A“ pirmenybėse šeštadienį netrūko aistrų, o tikru futbolo spektakliu tapo rungtynės tarp „AC Milan“ ir „Genoa“ ekipų. Iki pat rungtynių pabaigos abi ekipos žaidė apylygiai ir nė vienai ekipai niekaip nesisekė įgyti pranašumo. Visgi 87-ąją minutę „AC Milan“ krašto puolėjui Christianui Pulišičiui pavyko atidaryti įvarčių sąskaitą, nors varžovų žaidėjai ir apeliavo dėl žaidimo ranka.
2023-10-08

Londono „Chelsea“ pratęsė sutartis su Silva ir Giroud

UEFA Čempionų lygos laimėtojai Londono „Chelsea“ pranešė, kad metams pratęsė kontraktus su dviem veteranais – 34-erių Olivier Giroud ir 36-erių Thiago Silva. Apie O.Giroud perėjimą į kitą klubą jau keletą mėnesių netyla gandai. Teigiama, kad jo labiausiai norėtų „AC Milan“ ekipa. Nors „Chelsea“ ir pratęsė kontraktą su prancūzu, tai nereiškia, kad O.Giroud tikrai liks klube kitam sezonui.
2021-06-05

Anglijos „Premier“ lygoje savaitgalį galynėsis lyderiai

Londono „Chelsea“ – prieš „Liverpool“. Šios intriguojančios Anglijos „Premier“ lygos rungtynės vyks šeštadienio vakarą. Jei Liverpulio futbolininkai triumfuos, tai bus 7-oji jų pergalė iš eilės. Taip įspūdingai ši komanda startavo tik 1990-1991 m. sezone. „Liverpool“ futbolininkai sezono pradžioje demonstruoja stulbinamą sportinę formą. Jie laimėjo visas šešias Anglijos čempionato dvikovas ir užima pirmąją vietą.
2018-09-28

Kyla futbolo sezono uždanga: bus žaidžiama dėl trijų trofėjų

Geriausi planetos futbolininkai dar prieš mėnesį mindė pasaulio čempionato stadionų Rusijoje veją. Dabar kamuolio burtininkai grįžo į klubus. Europos galingieji savaitgalį pradės 2018–2019 metų sezoną. Laukia smagus ir gražus futbolas? Desertu taps „FA Community Shield“ varžybos. Londono „Wembley“ stadione ginklus surems Anglijos „Premier“ lygos čempionas „Manchester City“ ir FA taurę laimėjusi Londono „Chelsea“. „Supertaurės rungtynėse įprastai didelės įtampos nebūna.
2018-08-03

Prancūzijos rinktinė – antrajame prestižinio turnyro finale iš eilės

2016-ųjų Europos čempionato ir 2018-ųjų planetos pirmenybių finalai. Tokiais rezultatais gali pasigirti Prancūzijos rinktinė. Ji antradienį Sankt Peterburge vykusiame pasaulio čempionato pusfinalyje 1:0 (0:0) nugalėjo Belgijos futbolininkus. Rungtynes aktyviau pradėjo belgai. Jie daugiau kontroliavo kamuolį, o prancūzai stengėsi kontratakuoti. Pirmasis pavojus kilo prie Prancūzijos komandos vartų. Iš tolėliau į tolimąjį kampą nepataikė Belgijos ekipos kapitonas Edenas Hazardas.
2018-07-10

Siaubinga prancūzo trauma aikštėje: krauju pasruvusioje galvoje atsivėrė didelė žaizda

Pasaulio futbolo čempionatui Rusijoje besirengianti Prancūzijos rinktinė sužaidė kontrolines rungtynes su JAV nacionaline komanda. Mačas baigėsi lygiosiomis 1-1, bet esminiu rungtynių įvykiu tapo siaubinga puolėjo Olivier Giroud trauma. Prancūzijos rinktinės ir Londono „Chelsea“ žaidėjas 55-ąją minutę kovodamas dėl kamuolio galvomis susidūrė su varžovu Mattu Miazga. Po incidento abu futbolininkai atsidūrė ant žemės prakirstomis galvomis.
2018-06-10

„Man City“ atsiėmė trofėjų, „Emirates“ skambiai atsisveikino su Arsene’u Wengeru

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos trejos futbolo rungtynės. Centriniame turo mače Londono „Chelsea“ savo aikštėje 1:0 (1:0) nugalėjo „Liverpool“ futbolininkus. Pergalingą įvartį 32-ąją minutę po Victoro Moseso perdavimo įmušė Olivier Giroud. „Chelsea“ (69 taškai) išsaugojo šansus patekti į kito sezono UEFA Čempionų lygą. Antonio Conte auklėtiniai šalies pirmenybėse žengia penkti, skirtumą nuo „Liverpool“ (72 tšk.) sumažinę iki trijų taškų.
2018-05-06

Michy Batshuayi iš Anglijos keliasi į Vokietiją

Anglijos čempionė Londono „Chelsea“ sutiko paskolinti puolėją Michy Batshuayi. 24-erių futbolininkas po medicinio patikrinimo prisijungs prie Dortmundo „Borussia“, praneša BBC. Jei patikrinimas bus sėkmingas, M. Batshuayi Vokietijoje žais bent iki sezono pabaigos. Šis sandoris gali pagreitinti didesnį – iš Dortmundo į Londono „Arsenal“ persikels „Borussia“ atakų lyderis Pierre’as-Emerickas Aubameyangas.
2018-01-31

Rokiruotė: trys puolėjai gali pakeisti komandas

Užsienio žiniasklaida kurį laiką trimituoja, kad Dortmundo „Borussia“ futbolininkas Pierre’as-Emerickas Aubameyangas netrukus taps naujuoju Londono „Arsenal“ nariu. „Kanonieriai“ už 28-erių puolėją turėtų pakloti 55 milijonus svarų sterlingų. „Borussia“ savo puolimą lyderį žada išleisti tada, kai ras jam pamainą. Dortmundo klubas norėtų išsinuomoti Londono „Chelsea“ puolėją Michy Batshuayi.
2018-01-30

Protu nesuvokiamos futbolininkų kainos: ar augimas kada nors baigsis?

Geriausias Lietuvos futbolininkas Fiodoras Černychas išvyksta į Maskvą. Vis dėlto, už jį sumokėta suma – lašas jūroje, lyginant su tuo, kaip klubai taškosi pinigais, įsigydami ryškiausias planetos žvaigždes. Ar tokios protu nesuvokiamos sumos normalu? Futbolas eina verslo keliu Transfermarkt.com praneša, kad Maskvos „Dinamo“ už F. Černychą sumokėjo 300 tūkstančių eurų. Portalas geriausią dviejų pastarųjų metų šalies futbolininką vertina 1,25 milijono.