24
„Middlesbrough“ – Londono „Arsenal“ 1:2 (nuotr. SCANPIX)

Pirmadienį paskutinėse Anglijos „Premier“ lygos 33 turo rungtynėse Londono „Arsenal“ svečiuose 2:1 (1:0) nugalėjo „Middlesbrough“ futbolininkus. Pergalingas įvartis pelnytas 71-ąją rungtynių minutę.

24

Mačas prasidėjo drąsiu ir itin tolimu šeimininkų kapitono Granto Leadbitterio smūgiu. Futbolininkas į vartus nepataikė.

Kito pavojingo momento reikėjo laukti iki pat kėlinio pabaigos. 42-ąją minutę puikiu spyriu baudos smūgį realizavo Alexis Sanchezas (1:0).

Antrasis kėlinys buvo aktyvesnis.

50-ąją minutę tribūnoms džiaugsmą padovanojo Alvaro Negredo. Ispanas rezultatą išlygino po Stewarto Downingo perdavimo iš dešinės ir neryžtingo vartininko Petro Čecho žaidimo (1:1).

„Middlesbrough“ surengė dar kelis pavojingus momentus, bet „Arsenal“ apsigynė.

71-ąją minutę vokietis Mesutas Ozilas įmušė pergalingą įvartį. A. Sanchezas atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, ten krūtine kamuolį M. Ozilui numetė Aaronas Ramsey. Vokietis iš kelių metrų neklydo – 2:1.

Šeimininkai dar turėjo laiko ir stengėsi rezultatą išlyginti. Tačiau patikimai žaidė Londono komandos gynėjai bei vartininkas P. Čechas.

„Arsenal“ (57 taškai) užima šeštąją „Premier“ lygos poziciją, „Middlesbrough“ (24 tšk.) – priešpaskutinę, 19-ąją.

„Middlesbrough“ – Londono „Arsenal“ 1:2 (0:1)

42 min. Alexis Sanchezas (0:1)

50 min. Alvaro Negredo (1:1)

71 min. Mesutas Ozilas (1:2)

Įspėti: 4 min. Alexas Oxlade’as-Chamberlainas („Arsenal“), 7 min. Grantas Leadbitteris („Middlesbrough“), 43 min. Gabrielis („Arsenal“), 82 min. Rudy Gestede („Middlesbrough“).

„Middlesbrough“: Bradas Guzanas, Antonio Barraganas, Danielis Ayala, Benas Gibsonas, Fabio (17 min. George’as Friendas), Adamas Claytonas, Martenas de Roonas (79 min. Rudy Gestede), Grantas Leadbitteris, Stewartas Downingas, Alvaro Negredo, Gastonas Ramirezas (68 min. Adama Traore).

„Arsenal“: Petras Čechas, Gabrielis, Laurentas Koscielny, Robas Holdingas, Alexas Oxlade’as-Chamberlainas, Aaronas Ramsey, Granitas Xhaka, Nacho Monrealis, Mesutas Ozilas (90 min. Hectoras Bellerinas), Alexis Sanchezas (90 min. Francis Coquelinas), Olivier Giroud.