aaronas ramsey

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „aaronas ramsey“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „aaronas ramsey“.

Turinas – rojaus kampelis Italijoje: Ronaldo uždirba trigubai daugiau už kitus

Turino „Juventus“ dominuoja Italijoje ne tik pagal savo rezultatus futbolo aikštėje ir iškovotus titulus, bet ir finansiškai. Galimą drąsiai sakyti, kad futbolininkams Turinas yra tikras rojaus kampelis Italijoje. „Senąja Senjora“ vadinamas klubas jau ilgą laiką neužleidžia lyderių pozicijos „Serie A“ pirmenybėse. Šią lygą jie laimėjo jau aštuonis kartus iš eilės, tikėtina, kad laimės ir devintą kartą iš eilės.
2019-09-10

„Arsenal“ ir „Atletico“ žengė tvirtus žingsnius pusfinalių link

Įtikinamas pergales pirmosiose UEFA Europos lygos krtvirtfinalių rungtynėse iškovojo favoritai – Londono „Arsenal“ ir Madrido „Atletico“ futbolininkai. „Kanonieriai“ ketvirtadienį savo aikštėje 4:1 (4:1) sutriuškino Maskvos CSKA. Nors 9-ąją minutę Aaronas Ramsey išvedė šeimininkus į priekį, 15-ąją rezultatą išlygino Aleksandras Golovinas. Tada prasidėjo „Arsenal“ šou.
2018-04-05

Anglijoje taškus prarado lyderiai, spindėjo „Arsenal“ naujokai

Anglijos „Premier“ lygoje varžovų nesugebėjo įveikti čempionato lyderiai „Manchester City“ futbolininkai. Tuo metu spindėjo Londono „Arsenal“ naujokai. „Manchester City“ išvykoje 1:1 (1:0) sužaidė su „Burnley“. Svečius 22-ąją minutę į priekį išvedė Danilo. 82-ąją rezultatą išlygino Johannas Gudmundssonas. Įspūdingą pasirodymą surengė „Arsenal“ naujokai. Jų vedama Londono komanda namie 5:1 (4:0) sutriuškino Liverpulio „Everton“. „Hetriku“ pasižymėjo Aaronas Ramsey, įmušęs 6, 19 ir 74 minutėmis.
2018-02-03

„Premier“ lyga: prabudę Mesutas Ozilas ir Wayne’as Rooney bei įspūdinga „City“ pergalė

Trečiadienį Anglijos „Premier“ lygoje sužibėjo šiame sezone dažnai kritikuojami futbolininkai – Wayne’as Rooney ir Mesutas Ozilas. Fantastišką pergalę išplėšė čempionato lyderė „Manchester City“. Įspūdingiausią pergalę iškovojo Londono „Arsenal“. Jis savo aikštėje 5:0 (1:0) sutriuškino „Huddersfield Town“. Dubliu pasižymėjo Olivier Giroud (68, 87 minutėmis). Po įvartį pelnė ir Alexandre’as Lacazette’as (3 min.), Alexis Sanchezas (69 min.) bei M. Ozilas (72 min.
2017-11-30

„Premier“ lyga: pirmauja Mančesterio klubai

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje pergales iškovojo Mančesterio klubai – „City“ ir „United“. Šių komandų futbolininkai pirmauja čempionate. Lygos lyderių mūšį 1:0 (0:0) laimėjo „Manchester United“, namie įveikęs Londono „Tottenham Hotspur“. Pergalingą įvartį 81-ąją minutę įmušė Anthony Martialis, pasižymėjęs po Romelu Lukaku perdavimo.
2017-10-28

„Arsenal“ sutriuškino „Everton“, kurio sirgaliai reikalauja trenerio skalpo

Anglijos „Premier“ lygos sekmadienis prasidėjo triuškinama „Arsenal“ pergale. Londono futbolininkai svečiuose 5:2 (1:1) sutriuškino Liverpulio „Everton“, kurio sirgaliai prašė trenerio atsistatydinimo. Šeimininkai pelnė greitą įvartį ir pirmavo. 12-ąją minutę pasižymėjo Wayne’as Rooney. 40-ąją rezultatą išlygino Nacho Monrealis, o 53-ąją „Arsenal“ į priekį išvedė Mesutas Ozilas. 68-ąją minutę „Everton“ situacija dar pablogėjo.
2017-10-22

Mesutas Ozilas išgelbėjo Arsene’ą Wengerą nuo dar vienos gėdos

Pirmadienį paskutinėse Anglijos „Premier“ lygos 33 turo rungtynėse Londono „Arsenal“ svečiuose 2:1 (1:0) nugalėjo „Middlesbrough“ futbolininkus. Pergalingas įvartis pelnytas 71-ąją rungtynių minutę. Mačas prasidėjo drąsiu ir itin tolimu šeimininkų kapitono Granto Leadbitterio smūgiu. Futbolininkas į vartus nepataikė. Kito pavojingo momento reikėjo laukti iki pat kėlinio pabaigos. 42-ąją minutę puikiu spyriu baudos smūgį realizavo Alexis Sanchezas (1:0). Antrasis kėlinys buvo aktyvesnis.
2017-04-18

„Arsenal“ toliau sminga – skaudžiai pralaimėjo „Crystal Palace“

Londono „Arsenal“ svečiuose gavo galingą antausį nuo vieno Anglijos „Premier“ lygos autsaiderių – to paties miesto „Crystal Palace“. Šeimininkai pirmadienį 32-ojo turo rungtynes laimėjo užtikrintai – 3:0 (1:0). „Crystal Palace“ aktyviau pradėjo rungtynes, bet nieko nepavojingo sukurti nepavyko. Apsiribota keliais perdavimais į baudos aikštelę. Pamažu iniciatyvą perėmė mačo favoritai – „Arsenal“ futbolininkai. Tačiau 17-ąją minutę į priekį išsiveržė šeimininkai.
2017-04-10

Anglijoje – „Liverpool“ ir „Arsenal“ susirėmimas

Anglijos „Premier“ lygoje tęsiasi įnirtinga kova dėl vietų pirmajame ketverte. Tai garantuoja kelialapius į UEFA Čempionų lygą. Šį šeštadienį itin svarbus bus „Liverpool“ ir Londono „Arsenal“ mūšis. Šias ir dar penkerias rungtynes savaitgalį bei pirmadienį rodys vaizdo transliacijų internetu platforma www.viaplay.lt ir „Viasat Sport Baltic“ kanalas. „Arsenal“, kuris po 25 mačų turi 50 taškų, užima ketvirtąją vietą, o „Liverpool“, per 26 dvikovas surinkęs 49 taškus, yra penktas.