Anglijos futbolo čempionate Londono „Arsenalas“ sutriuškino Liverpulio klubą, iškovojo 7 pergalę iš eilės ir pakilo į antrą vietą.

Futbolo milžinų mūšis prasidėjo pavojingomis Londono „Arsenalo“ atakomis. Tačiau nei Santiago Cazorlai, nei kamuolį iš varžovų gynėjų atėmusiam Aaronui Ramsey pasižymėti neleido „Liverpool“ vartininkas Simonas Mignolet.

Savo progą turėjo ir svečiai. Bet dviese prieš vieną „Arsenalo“ vartininką atsidūrę du „Liverpool“ futbolininkai nesugebėjo atlikti tikslaus perdavimo vienas kitam.

O tada – prasidėjo. Į baudos aikštelę įsiveržęs „Arsenalo“ gynėjas Hectoras Bellerinas pelnė pirmąjį rungtynių įvartį.

Vos po trijų minučių tiksliu baudos smūgiu kamuolį į tą patį „Liverpool“ vartų kampą pasiuntė Mesutas Ozilas. Ir tai dar buvo ne viskas. Alexis Sanchezas penkių varžovų apsuptyje išsaugojo kamuolį ir vos nesuplėšė „Liverpool“ vartų tinklo.

„Arsenalas“ vos per 8 minutes įmušė 3 įvarčius. „Liverpool“ iš nokdauno atsigavo tik antrajame kėlinyje. Likus žaisti 15 minučių teisėjas skyrė 11 metrų baudinį, o jį įmušė Jordanas Hendersonas.

Vis dėlto stebuklingai išgelbėti nepavyko. „Liverpool“ gynėjas Emre Canas užsidirbo antrą geltoną kortelę ir turėjo palikti aikštelę, o tašką šiose rungtynėse padėjo šeštame „Premier“ lygos mače iš eilės įvartį įmušęs Olivier Giroud.

„Arsenalas“ laimėjo 4:1, pratęsė pergalių seriją iki 7-ių ir pakilo į 2 vietą. Tuo metu „Liverpool“ liko 5-as.