theo walcottas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „theo walcottas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „theo walcottas“.

Europos lyga: netoli Lietuvos lankęsis „Arsenal“ ir kipriečių neįveikęs „Everton“

Ketvirtadienį UEFA Europos lygoje skirtingai sekėsi Anglijos futbolo komandoms – Londono „Arsenal“ ir Liverpulio „Everton“. Šešių įvarčių fiestą pamatė kaimyninio Barysavo sirgaliai. Vietos BATE priėmė ne ką kitą, o „Arsenal“. Rungtynes anglai laimėjo 4:2 (3:1). Nugalėtojams du įvarčius pelnė Theo Walcottas (9, 22 minutėmis), po vieną – Robas Holdingas (25 min.) ir 11 metrų baudinį realizavęs Olivier Giroud (49 min.
2017-09-28

Taurė: „Premier“ lygos klubai šįkart neklupo

Trečiadienį Anglijos lygos taurės varžybose trečiąjį etapą įveikė penki aukščiausiojo diviziono klubai iš šešių. Iš kovos pasitraukė vienintelis „West Bromwich Albion“, pralaimėjęs kitai „Premier“ lygos komandai – „Manchester City“. Pastaroji svečiuose nugalėjo 2:1 (1:0). Abu „Manchester City“ įvarčius mušė Leroy Sane. Jis pasižymėjo 3 ir 77 minutėmis.
2017-09-21

„Arsenal“ toliau sminga – skaudžiai pralaimėjo „Crystal Palace“

Londono „Arsenal“ svečiuose gavo galingą antausį nuo vieno Anglijos „Premier“ lygos autsaiderių – to paties miesto „Crystal Palace“. Šeimininkai pirmadienį 32-ojo turo rungtynes laimėjo užtikrintai – 3:0 (1:0). „Crystal Palace“ aktyviau pradėjo rungtynes, bet nieko nepavojingo sukurti nepavyko. Apsiribota keliais perdavimais į baudos aikštelę. Pamažu iniciatyvą perėmė mačo favoritai – „Arsenal“ futbolininkai. Tačiau 17-ąją minutę į priekį išsiveržė šeimininkai.
2017-04-10

Grandų rungtynes laimėjo „Chelsea“, „Arsenal“ varžovus triuškino, „Liverpool“ nugalėti nesugebėjo

Trečiadienį baigėsi Anglijos „Premier“ lygos 31-asis turas. Grandų rungtynes laimėjo Londono „Chelsea“, savo varžovus sutriuškino Londono „Arsenal“, o „Liverpool“ pergalės iškovoti nesugebėjo. Londono „Chelsea“ namie 2:1 (2:1) palaužė „Manchester City“. Šeimininkus į pergalę atvedė dublį įmušęs Edenas Hazardas. Belgas pasižymėjo 10-ąją ir 35-ąją minutėmis.
2017-04-06

Gražiose ir rezultatyviose grandų rungtynėse – lygiosios

Londono „Arsenal“ sekmadienį paskutinėse Anglijos „Premier“ lygos 30 turo rungtynėse namie dukart atsiliko, bet nepralaimėjo – sužaidė rezultatyviomis lygiosiomis 2:2 (1:2) su „Manchester City“. Mačas prasidėjo be žvalgybos. Pirmosiomis minutėmis futbolininkai ne kartą buvo pabėgę nuo varžovų ir likę prieš vartininkus. Tokia ataka 5-ąją minutę baigėsi įvarčiu. Pasižymėjo vokietis Leroy Sane (0:1). Netrukus Kevinas De Bruyne pataikė į virpstą.
2017-04-02

Dar viena pergalė ir „Arsenal“ pavijo lyderius

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje buvo sužaistos septynerios aštuntojo turo rungtynės. Londono „Arsenal“ iškovojo pergalę ir susilygino su „Manchester City“. Londono klubas namuose 3:2 nugalėjo „Swansea“ ekipą. Dublį pelnė Theo Walcottas. Po jo rezultatą sušvelnino Gilfy Sigurdssonas, bet pergalę „Arsenal“ klubui užtikrino Mesutas Ozilas. „Manchester City“ klubas sužaidė lygiosiomis 1:1 su Liverpulio „Everton“. Komandoms po įvartį įmušė Romelu Lukaku ir Nolito.
2016-10-15

„Premier“ lygoje „Arsenal“, „Chelsea“ ir „Man City“ nušlavė savo varžovus

„Premier“ lygoje šeštadienį buvo sužaistos septynios 32 turo rungtynės. Net 3 klubai iškovojo pergales rezultatu 4:0, tai padaryti pavyko Londono „Arsenal“, Londono „Chelsea“ ir Mančesterio „City“ ekipoms. „Emirates“ stadione užtikrinta pergalę iškovojo šeimininkai, Lonodon „Arsenal“ futbolininkai. Londoniečiai namuose 4:0 (2:0) nugalėjo lygos naujokę, „Watford“ ekipą.
2016-04-02

Londono „Arsenal“ klubas dvyliktą kartą laimėjo Anglijos futbolo asociacijos taurės turnyrą

2014-2015 metų sezono Anglijos futbolo asociacijos taurės (FA Cup) turnyrą antrus metus iš eilės ir dvyliktą kartą istorijoje laimėjo Londono "Arsenal" klubas. Šeštadienį Londono "Wembley" stadione vykusiame finaliniame susitikime, kurį stebėjo 89 283 žiūrovai, "Arsenal" futbolininkai 4:0 (1:0) nugalėjo po penkiolikos metų pertraukos vienuoliktą kartą finale žaidusią Birmingemo "Aston Villa" vienuolikę. Po įvartį nugalėtojams pelnė Theo Walcottas (40 min.), Alexisas Sanchezas (50 min.
2015-05-30

„Arsenal“ puolėjas Th. Walcottas patyrė traumą

Londono „Arsenal“ futbolininkas Theo Walcottas dėl traumos nerungtyniaus daugiau nei mėnesį. 21-ų metų žaidėjas traumą patyrė atstovaudamas Anglijos rinktinei mače su Šveicarija. Po tokios žinios didelė susirūpinimą išreiškė „Arsenal“ strategas Arsenas Wengeras, nes Th. Walcottas pastaruoju metu rodė puikią formą ir buvo vienas svarbiausių komandos žaidėjų.
2010-09-10

„Arsenal“ – „Tottenham Hotspur“ 1:1

Pirmosios Anglijos lygos futbolo taurės turnyro pusfinalio rungtynės trečiadienį tarp dviejų Londono klubų - "Arsenal" ir "Tottenham Hotspur" - baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:1).Svečiai šiame mače pirmavo po Jermaine`o Jenaso (37 min.) įvarčio, tačiau rezultatą išlygino Theo Walcottas (79 min.).Atsakomąsias turnyro pusfinalio rungtynes komandos žais sausio 22 dieną.Beje, "Arsenal" futbolininkai "Tottenham Hotspur" vienuolikei nepralaimėjo jau 21 mačo iš eilės - nuo 1999 metų lapkričio.