divockas origi

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „divockas origi“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „divockas origi“.

„Liverpool“ neturėjo vargo su „West Ham United“

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje triuškinamą pergalę iškovojo „Liverpool“. Jis svečiuose 4:0 (1:0) nepasigailėjo Londono „West Ham United“. Liverpulio futbolininkai vargo daugiau kaip pusvalandį. 35-ąją minutę šeimininkų vartus atrakino Danielis Sturridge’as. Likusius tris įvarčius „Liverpool“ pelnė per 19 minučių. 57-ąją ir 61-ąją dublį pasiekė Philippe’as Coutinho, o 76-ąją paskutinį tašką padėjo Divockas Origi. „Liverpool“ (73 taškai) užima trečiąją „Premier“ lygos poziciją.
2017-05-14

„Klišakojų“ mūšyje – minimali „Liverpool“ pergalė

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygos 33 turo rungtynėse minimalią pergalę iškovojo „Liverpool“. Jis svečiuose 1:0 (1:0) nugalėjo „West Bromwich Albion“. Mačas pasižymėjo begale nerealizuotų progų – abiejų komandų futbolininkai nepataikė į kamuolius arba neįmušė iš itin dėkingų padėčių. Šeimininkai į priekį galėjo išsiveržti 2-ąją minutę. Puikia proga nepasinaudojo Halas Robsonas-Kanu. Po 12 minučių išpuoliu atsakė „Liverpool“. Svečių brazilas Roberto Firmino nepataikė į tolimąjį vartų kampą.
2017-04-16

Grandų rungtynes laimėjo „Chelsea“, „Arsenal“ varžovus triuškino, „Liverpool“ nugalėti nesugebėjo

Trečiadienį baigėsi Anglijos „Premier“ lygos 31-asis turas. Grandų rungtynes laimėjo Londono „Chelsea“, savo varžovus sutriuškino Londono „Arsenal“, o „Liverpool“ pergalės iškovoti nesugebėjo. Londono „Chelsea“ namie 2:1 (2:1) palaužė „Manchester City“. Šeimininkus į pergalę atvedė dublį įmušęs Edenas Hazardas. Belgas pasižymėjo 10-ąją ir 35-ąją minutėmis.
2017-04-06

„Liverpool“ nesugebėjo įveikti „West Ham“ futbolininkų

Anglijoje vienas čempionato lyderių „Liverpool“ klubas 2:2 sužaidė su „West Ham United“ ekipa ir nesugebėjo iškovoti labai reikalingų trijų taškų. Pirmieji į priekį išsiveržė raudonieji, kai jau 5-ąją minutę kamuolį į vartus pasiuntė Adamas Lallana. Tačiau tada Dimitri Payet (27`) įspūdingu baudos smūgiu rezultatą išlygino, o Michailas Antonio (39`) išvedė plaktukus į priekį. Po pertraukos aikštės šeimininkams įvartį pelnė Divockas Origi (48`) ir rezultatą išlygino.
2016-12-11

„Liverpool“ gavo antausį nuo „AFC Bournemouth“

Vienas „Premier“ lygos lyderių „Liverpool“ klubas pralaimėjo 12-oje vietoje žengiančiam „AFC Bournemouth“, rungtynės baigėsi 4:3. Po pirmo kėlinio 2:0 pirmavo „raudonieji“, įvarčius mušė Sadio Mane (20`) ir Divockas Origi (22`). Antrasis kėlinys iš karto parodė, kad lengva nebus, 11-kos metrų baudinį realizavo Calluas Wilsonas (56`), tačiau dviejų įvarčių persvarą pavyko atstatyti Emre Canui (64`). Vis dėlto savo aikštėje žaidę „AFC Bournemouth“ susigriebė, po įvartį mušė Ryanas Fraseris (76`),...
2016-12-04

Anglijoje – išvargta „Liverpool“ pergalė ir devyni įvarčiai vienų rungtynių metu

Anglijos „Premier“ lygos tryliktasis turas – itin intriguojantis. Turnyro lentelės viršuje – mėsmalė, o į pirmąją vietą galėjęs sugrįžti „Liverpool“ savo šansu nepasinaudojo.