19
„Liverpool“ – „Sunderland“ (nuotr. SCANPIX)

Anglijos „Premier“ lygos tryliktasis turas – itin intriguojantis. Turnyro lentelės viršuje – mėsmalė, o į pirmąją vietą galėjęs sugrįžti „Liverpool“ savo šansu nepasinaudojo.

19

„Liverpool“ klubas namuose per kančias, tačiau nugalėjo „Sunderland“ ekipą 2:0. Pirmąjį įvartį pelnė įvartį pelnė Divockas Origi (75`), o pergalę įtvirtino Jamesas Milneris (90`).

Nelaimėjo ir praėjusių metų čempionai „Leicester City“ futbolininkai, kurie savo tvirtovėje 2:2 lygiosiomis sužaidė su„Middlesbrough“. Pirmieji įvartį pelnė svečiai, kai Alvaro Negredo 13-ąją minutę kamuolį pasiuntė į tinklą. Pusiausvyrą atstatė Riyadas Mahrezas (34`), tačiau tas pats A. Negredo 72-ąją minutę pelnė dar vieną įvartį, o „lapes“ išgelbėjo Islamas Slimani (90`).

„Hull City“ namuose lygiosiomis sužaidė su „West Bromwich“ klubu 1:1. Pirmasis įvartis krito į aikštės šeimininkų vartus, kai pasižymėjo Garethas McAuley (34`), pusiausvyrą atstatė Michaelas Dawsonas (72`).

„Swansea City“ ir „Crystal Palace“ dvikova baigėsi lygiosiomis 4:4. Nors pirmieji įvartį pelnė svečiai, kai pasižymėjo Wilfriedas Zaha (19`), vėliau Gylfi Sigurdssonas (36`) ir Leroy`us Feras (66` ir 68`) išvedė „gulbes“ į priekį. Rezultatą išlygino ir persvėrė Jacko Corko (82`) ir Christiano Benteke (84`) įvarčiai. Šeimininkus išgelbėjo su įvarčius sukalęs Fernando Llorente (90` ir 90`).