Anglijoje vienas čempionato lyderių „Liverpool“ klubas 2:2 sužaidė su „West Ham United“ ekipa ir nesugebėjo iškovoti labai reikalingų trijų taškų.

Pirmieji į priekį išsiveržė raudonieji, kai jau 5-ąją minutę kamuolį į vartus pasiuntė Adamas Lallana.

Tačiau tada Dimitri Payet (27`) įspūdingu baudos smūgiu rezultatą išlygino, o Michailas Antonio (39`) išvedė plaktukus į priekį.

Po pertraukos aikštės šeimininkams įvartį pelnė Divockas Origi (48`) ir rezultatą išlygino.

Su 31 tašku „raudonieji“ išlieka trečioje turnyro lentelės vietoje, o „plaktukai“ su 13 taškų yra 17-ti ir balansuoja tiek iškritimo riba.