dimitri payet

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „dimitri payet“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „dimitri payet“.

Prancūzijos sporto ministrė apie šlykštų „Ligue 1“ skandalą: „Ant kortos pastatytas Prancūzijos futbolo išlikimas“

Šiame sezone jau ne vieną skandalą sukūrę Prancūzijos futbolo sirgaliai „pasižymėjo“ dar kartą. Sekmadienį „Ligue 1“ čempionate „Lyon“ klubas namuose priėmė „Marseille“ futbolininkus. 5-ąją rungtynių minutę svečių žaidėjas Dimitri Payet ruošėsi kelti kamuolį nuo kampinio gairelės, kai jam į galvą dideliu greičiu atskriejo fano paleistas vandens buteliukas. D.Payet parkrito, o jam pagalbą skubėjo suteikti klubo medikai.
2021-11-22

Skandalas Prancūzijoje: iš tribūnų mestas vandens buteliukas pataikė žaidėjui į galvą, mačas nutrauktas

Šiame sezone jau ne vieną skandalą sukūrę Prancūzijos futbolo sirgaliai „pasižymėjo“ dar kartą. Sekmadienį „Ligue 1“ čempionate „Lyon“ klubas namuose priėmė „Marseille“ futbolininkus. 5-ąją rungtynių minutę svečių žaidėjas Dimitri Payetas ruošėsi kelti kamuolį nuo kampinio gairelės. Futbolininkas bandė patogiai pasistatyti kamuolį, kai jam į galvą dideliu greičiu atskriejo fano paleistas vandens buteliukas. D.Payetas parkrito, o jam pagalbą skubėjo suteikti klubo medikai.
2021-11-22

Jokių šansų varžovams: „Atletico“ užtikrintai laimėjo Europos lygą

UEFA Europos lygą laimėjo Madrido „Atletico“ futbolininkai. Ispanijos komanda varžybų finale Lione nepaliko jokių šansų Marselio „Olympique“, kurį nugalėjo 3:0 (1:0). Pačioje rungtynių pradžioje gerą progą turėjo „Olympique“. Po puikaus Dimitri Payet perdavimo vienas prieš vartininką pabėgo, bet labai netiksliai smūgiavo Valere Germainas. Marselio futbolininkai pirmąsias 20 minučių žaidė pranašiau, bet 21-ąją suklydo. Kamuolį perėmė, nuo varžovų paspruko ir įmušė Antoine’as Griezmannas.
2018-05-16

Marselis nusitaikė į Olivier Giroud

Vienas Prancūzijos „Ligue 1“ lyderių Marselio „Olympique“ nusitaikė į Londono „Arsenal“ (Anglija) puolėją Olivier Giroud, teigia „Sky Sports“ šaltiniai. Skelbiama, kad 30-metis puolėjas – pagrindinis „Olympique“ vasaros taikinys. Marselio klubas už prancūzą pasirengęs sumokėti 20 milijonų svarų. O. Giroud sutartis su „Arsenal“ galioja iki 2020-ųjų vasaros. Puolėjas šiame „Premier“ lygos sezone įmušęs devynis įvarčius per 23-ejas rungtynes. O. Giroud į „Arsenal“ atvyko 2012-aisiais.
2017-04-24

„Liverpool“ nesugebėjo įveikti „West Ham“ futbolininkų

Anglijoje vienas čempionato lyderių „Liverpool“ klubas 2:2 sužaidė su „West Ham United“ ekipa ir nesugebėjo iškovoti labai reikalingų trijų taškų. Pirmieji į priekį išsiveržė raudonieji, kai jau 5-ąją minutę kamuolį į vartus pasiuntė Adamas Lallana. Tačiau tada Dimitri Payet (27`) įspūdingu baudos smūgiu rezultatą išlygino, o Michailas Antonio (39`) išvedė plaktukus į priekį. Po pertraukos aikštės šeimininkams įvartį pelnė Divockas Origi (48`) ir rezultatą išlygino.