Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygos priešpaskutiniajame, 37-ajame, ture pergales šventė rungtynių favoritai – „Bournemouth“, „Southampton“ ir „Swansea City“.

Joshua Kingas (nuotr. SCANPIX)

Bornmuto futbolininkai namie 2:1 (1:0) nugalėjo „Burnley“.

Pirmajame kėlinyje šeimininkus į priekį išvedė Junioras Stanislasas, pasižymėjęs 25-ąją minutę.

83-ąją minutę rezultatą išlygino Samas Vokesas, bet po dviejų minučių pergalingą „Bournemouth“ įvartį pelnė Joshua Kingas.

„Southampton“ (nuotr. SCANPIX)

„Southampton“ tokiu pat rezultatu – 2:1 (1:0) – svečiuose įveikė „Middlesbrough“.

„Southampton“ įmušė pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje – 42-ąją minutę. Tiksliai smūgiavo Jay Rodriguezas.

57-ąją minutę rezultatą padvigubino Nathanas Redmondas.

64-ąją minutę „Southampton“ galėjo pelnyti ir trečiąjį įvartį, bet 11 metrų baudinio nerealizavo Shane’as Longas.

„Middlesbrough“ viltis 72-ąją minutę buvo atgaivinęs Patrickas Bamfordas.

Kyle’as Naughtonas (nuotr. SCANPIX)

Įvarčio išvykoje nepraleido „Swansea City“. Ji 2:0 (2:0) pranoko „Sunderland“.

9-ąją minutę pasižymėjo Fernando Llorente, 45+2 – Kyle’as Naughtonas.

„Southampton“ (45 taškai) turnyro lentelėje žengia devinta, „Bournemouth“ (45 tšk.) – 10-a, „Burnley“ (40 tšk.) – 14-a, „Swansea City“ (38 tšk.) – 17-a, „Middlesbrough“ (28 tšk.) – 19-a, „Sunderland“ (24 tšk.) – paskutinė, 20-a.