samas vokesas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „samas vokesas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „samas vokesas“.

Garethas Bale’as subombardavo Kinijos rinktinės vartus

Velso rinktinė iškovojo triuškinamą pergalę Kinijos taurės turnyre. Vieno brangiausių pasaulio futbolininkų Garetho Bale’o vedama komanda ketvirtadienį 6:0 (4:0) nepasigailėjo šeimininkų. G. Bale’as pelnė pirmuosius du įvarčius – 2 ir 21 minutėmis. Abukart Madrido „Real“ žvaigždei asistavo Samas Vokesas. 38-ąją minutę puolėjas įmušė pats. 45-ąją minutę po G. Bale’o perdavimo kamuolį į vartus nukreipė Harry Wilsonas.
2018-03-22

„Premier“ lygoje – keturios pergalės 1:0

Ketverios šeštadienio Anglijos „Premier“ futbolo lygos rungtynės baigėsi vienodais rezultatais – 1:0. Fantasišką pergalę iškovojo „Bournemouth“ komanda. Ji svečiuose 1:0 (0:0) nugalėjo „Newcastle United“. Tris taškus lėmė 92-ąją minutę pelnytas įvartis. Po Andrew Surmano perdavimo įmušė Steve’as Cookas. „Burnley“ taip pat pasiekė pergalę išvykoje – 1:0 (0:0) palaužė „Southampton“. 81-ąją minutę asistavo Johannas Bergas Gudmundssonas, o įmušė Samas Vokesas.
2017-11-04

„Premier“ lygoje – favoritų pergalės

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygos priešpaskutiniajame, 37-ajame, ture pergales šventė rungtynių favoritai – „Bournemouth“, „Southampton“ ir „Swansea City“. Joshua Kingas (nuotr. SCANPIX) Bornmuto futbolininkai namie 2:1 (1:0) nugalėjo „Burnley“. Pirmajame kėlinyje šeimininkus į priekį išvedė Junioras Stanislasas, pasižymėjęs 25-ąją minutę. 83-ąją minutę rezultatą išlygino Samas Vokesas, bet po dviejų minučių pergalingą „Bournemouth“ įvartį pelnė Joshua Kingas.
2017-05-13

Varžovus be perstojo atakavusi „Chelsea“ pralaimėjo po šimto minučių kovos

Anglijos „Premier“ lygoje suklupo lyderė – Londono „Chelsea“. Ji savo stadione sensacingai 1:2 (1:2) pralaimėjo to paties miesto „Crystal Palace“. Pirmojo lygos lyderių įvarčio ilgai laukti nereikėjo. 5-ąją minutę po Edeno Hazardo perdavimo iš kelių metrų kamuolį į vartus nukreipė laivas likęs Cescas Fabregas. Ispano smūgiuotas kamuolys atsimušė į virpstą ir atsidūrė vartų tinkle (1:0). Tai leido Londono komandai atsipalaiduoti. Be reikalo.