junioras stanislasas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „junioras stanislasas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „junioras stanislasas“.

„Premier“ lygos lyderiai iš Mančesterio sužaidė skirtingai

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje užfiksuota staigmena. „Manchester United“ krito Hadersfilde. Tuo metu „Manchester City“ iškovojo užtikrintą pergalę. „Manchester United“ 1:2 (0:2) pralaimėjo „Huddersfield Town“. Šeimininkai varžovus pritrenkė dviem įvarčiais per penkias minutes. 28-ąją įmušė Aaronas Mooy, 33-ąją – Laurentas Depoitre. „Manchester United“ metėsi į priekį ir siekė atsitiesti. 78-ąją minutę taikliai smūgiavo Marcusas Rashfordas. Tačiau Mančesterio futbolininkai taškų neiškovojo.
2017-10-21

„Premier“ lygoje – favoritų pergalės

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygos priešpaskutiniajame, 37-ajame, ture pergales šventė rungtynių favoritai – „Bournemouth“, „Southampton“ ir „Swansea City“. Joshua Kingas (nuotr. SCANPIX) Bornmuto futbolininkai namie 2:1 (1:0) nugalėjo „Burnley“. Pirmajame kėlinyje šeimininkus į priekį išvedė Junioras Stanislasas, pasižymėjęs 25-ąją minutę. 83-ąją minutę rezultatą išlygino Samas Vokesas, bet po dviejų minučių pergalingą „Bournemouth“ įvartį pelnė Joshua Kingas.