bolton wanderers

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „bolton wanderers“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „bolton wanderers“.

FA taurė: į kitą etapą žengė ne visos „Premier“ lygos komandos

Anglijoje vyksta FA taurės trečiojo etapo rungtynės. Jos stipriausioms šalies komandoms susiklostė skirtingai. Didžiausia sensacija užfiksuota Koventryje, kur pasirodymą baigė „Stoke City“, 1:2 (0:1) pralaimėjusi ketvirtojo Anglijos diviziono „Coventry City“. Rezultatą 54-ąją minutę 11 metrų baudiniu buvo išlyginęs Charlie Adamas.
2018-01-06

Iš taurės varžybų pasitraukė penki „Premier“ lygos klubai, tarp jų – „Liverpool“

Anglijos lygos taurės varžybose pasirodymą baigė „Liverpool“ futbolininkai. Jie svečiuose 0:2 (0:0) pralaimėjo „Leicester City“. 65-ąją minutę įmušė Shinji Okazaki. Japonas 78-ąją minutę atliko rezultatyvų perdavimą, o kamuolį į vartus nukreipė Islamas Slimani.
2017-09-20

Islandijos futbolo žvaigždė sutartį su klubu pratęsė 18 tūkst. metų

Beprotiškiausias kontraktas futbolo istorijoje! Dėl neapdairumo pratęsiant sutartį buvo prirašyta vienu nuliu daugiau nei reikia – 30 metų islandų rinktinės žaidėjas Gretaras Steinssonas tokiu būdu anglų „Bolton Wanderers“ klube turės žaisti iki 20 014 metų. Velniškai ilgai! „Iš tiesų komanda norėjo man pasiūlyti tik vienerių metų sutartį. Esu laimingas, kad iš viso to gavosi 18 tūkst. metų. Šios sutarties pabaigoje būsiu jau 18 032 metų.
2012-04-24

Anglijos čempionate – „Bolton Wanderers“ pergalė

Anglijos futbolo čempionate sekmadienį „Bolton Wanderers“ komanda namuose 2:0 (1:0) nugalėjo „Everton“ ekipą. Nugalėtojams įvarčius pelnė Gary Cahillas (10 min.) ir Danielis Sturridge'as (67). „Bolton Wanderers“ komanda, po 27 rungtynių turinti 36 taškus, turnyro lentelėje užima aštuntąją vietą.
2011-02-14

Madrido „Real“ klubas pardavė Marcosą Alonso

Oficialiai patvirtinta, jog Boltono „Wanderers“ pasirašė trejų metų kontraktą su Madrido „Real“ gynėju Marcosu Alonso. 19-metis kairiojo krašto žaidėjas į Angliją persikėlė norėdamas gauti daugiau laiko aikštelėje. Finansinė šio sandėrio vertė nėra skelbiama. M. Alonso tapo trečiuoju Anglijos klubo vasaros pirkiniu – prieš tai parašus ant sutarčių padėjo M. Petrovas bei R. Blake'as. Naujojo Anglijos „Premier“ lygos sezono startas – jau rugpjūčio 14 dieną.
2010-07-27

Dėl kiaulių gripo pavojaus futbolininkams rekomenduojama nesispjaudyti

Didžiosios Britanijos sveikatos apsaugos agentūra rekomenduoja futbolininkams baigti spjaudytis rungtynių metu, nes taip padidėja rizika užsikrėsti kiaulių gripu, rašo „The Guardian“. Ši rekomendacija paskelbta prabėgus kelioms dienoms nuo to laiko, kai pirmieji kiaulių gripo atvejai buvo užfiksuoti „Premier“ lygoje rungtyniaujančiuose „Bolton Wanderers“ ir „Blackburn Rovers“ klubuose.
2009-10-28

„Manchester United“ su D. Šembero ekipa žais be penkių lyderių

„Manchester United“ rungtynėse Maskvoje su vietos CSKA turės verstis be penkių pagrindinės sudėties žaidėjų. „Raudoniesiems velniams“ Rusijos sostinėje nepadės Ryanas Giggsas, Wayne‘as Rooney, Parkas Ji-Sungas, Darrenas Fletcheris bei Patrice‘as Evra. R. Giggsas traumą patyrė savaitgalio mače su „Bolton Wanderers“. Saugas žaidė visą mačą, tačiau po mačo atlikus tyrimus paaiškėjo, kad jis nerungtyniaus su CSKA. W. Rooney nepadės komandai dėl blauzdos traumos.
2009-10-20

„Premier“ lygos starte – „Manchester City“ ir „Chelsea“ pergalės

Šiandien startavo 2009-2010 metų Anglijos „Premier“ lygos sezonas. Atidarymo rungtynėse susitiko praėjusio sezono trečiosios vietos laimėtojas Londono „Chelsea“ klubas bei „Hull City“ futbolininkai. Pirmosios rungtynės „Premier“ lygoje „Chelsea“ treneriui Carlo Ancelotti baigėsi sėkmingai. Nors 28 minutę Stephenas Huntas netikėtai išvedė svečius į priekį, dar pirmajame kėlinyje Didier Drogba sugebėjo išlyginti rezultatą. 37 min.
2009-08-15

Anglijoje nutrūko įspūdinga E. Van der Saro „sausų“ rungtynių serija

Vakar buvo sužaisti likę septyni Anglijos „Premier“ lygos 28-ojo turo susitikimai. Dar vieną pergalę iškovojo čempionų titulą ginantis pirmenybių lyderis „Manchester United“ klubas, tačiau jo vartininkui Edwinui Van der Sarui nepavyko pratęsti 14-os „sausų“ rungtynių serijos.
2009-03-05

Anglijoje – naujas lyderis ir neįtikėtina „Chelsea“ pergalė

Šiandien Anglijos „Premier“ lygos čempionate buvo sužaistos šešerios 22-ojo turo rungtynės. Jose sudėtingas pergales išvargo vieni iš pirmenybių lyderių – „Manchester United“ ir „Chelsea“ klubai, kurie savo varžovus palaužė tik per pridėtą laiką. Sero Alexo Fergusono auklėtiniai svečiuose ilgą laiką niekaip negalėjo įveikti kovingai žaidusių Bolton „Wanderers“ futbolininkų, tačiau, kaip jau įprasta, nenuleido rankų iki pat pabaigos ir galiausiai vis tiek pasiekė savo – 90 min.