bakary sako

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „bakary sako“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „bakary sako“.

FA taurė: „Premier“ lygos klubų akistatoje – „Brighton“ pergalė

FA taurės turnyro trečiojo etapo rungtynėse minimalią pergalę iškovojo „Brighton & Hove Albion“, namie 2:1 (1:0) nugalėjusi Londono „Crystal Palace“. Braitono futbolininkai tęs kovas FA taurės varžybose. Pirmajame kėlinyje įmušė vienintelė „Brighton & Hove Albion“. 25-ąją minutę pasižymėjo Dale’as Stephensas. Svečiams rezultatą pavyko išlyginti 69-ąją minutę. Įvartį pelnė Bakary Sako. Lemtinga tapo 87-oji minutė, kai tiksliai smūgiavo Glennas Murray.
2018-01-08

„Premier“ lygoje – Anglijos čempionų ir absoliučių autsaiderių pergalės

Antradienį sužaistos trejos Anglijos „Premier“ lygos rungtynės. Pergalę svečiuose iškovojo šalies čempionė Londono „Chelsea“. Ji 3:1 (2:0) nugalėjo „Huddersfield Town“ futbolininkus. Čempionus 23-ąją minutę į priekį išvedė Tiemoue Bakayoko. 43-ąją minutę įmušė Willianas, 50-ąją – Pedro. Willianas ne tik pats pasiuntė kamuolį į vartus, o ir prisidėjo prie kitų dviejų įvarčių – atliko rezultatyvius perdavimus. „Huddersfield Town“ garbės įvartį pelnė Laurentas Depoitre, įmušęs 92-ąją minutę.
2017-12-13

Vargas su antrojo diviziono klubais: „Arsenal“ žaidė pratęsimą, „City“ mušė baudinius

Anglijos futbolo lygos taurės varžybos netapo lengvu pasivaikščiojimu favoritams. „Premier“ lygos lyderė „Manchester City“ namie niekaip negalėjo atrakinti Vulverhamptono „Wanderers“ vartų. Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi be įvarčių, pratęsimas – irgi 0:0. Teko mušti 11 metrų baudinius. Tiksliai smūgiavo „City“ futbolininkai Kevinas De Bruyne, Yaya Toure ir Leroy’us Sane.
2017-10-25

Iš taurės varžybų pasitraukė penki „Premier“ lygos klubai, tarp jų – „Liverpool“

Anglijos lygos taurės varžybose pasirodymą baigė „Liverpool“ futbolininkai. Jie svečiuose 0:2 (0:0) pralaimėjo „Leicester City“. 65-ąją minutę įmušė Shinji Okazaki. Japonas 78-ąją minutę atliko rezultatyvų perdavimą, o kamuolį į vartus nukreipė Islamas Slimani.