barnsley

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „barnsley“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „barnsley“.

Iš taurės varžybų pasitraukė penki „Premier“ lygos klubai, tarp jų – „Liverpool“

Anglijos lygos taurės varžybose pasirodymą baigė „Liverpool“ futbolininkai. Jie svečiuose 0:2 (0:0) pralaimėjo „Leicester City“. 65-ąją minutę įmušė Shinji Okazaki. Japonas 78-ąją minutę atliko rezultatyvų perdavimą, o kamuolį į vartus nukreipė Islamas Slimani.
2017-09-20

Staigmena FA taurėje: „Wolves“ eliminavo namuose žaidusį „Liverpool“ klubą

Pasirodymą Anglijos FA taurės varžybose netikėtai baigė „Liverpool“ klubas, namuose 1:2 nusileidęs žemesniame divizione žaidžiančiai „Wolves“ ekipai. Tai buvo ketvirto etapo dvikova. Svečiai pasižymėjo jau 1-ąją minutę, kai kamuolį įvartus pasiuntė Richardas Stearmanas. Tas pats R.Stearmanas pasižymėjo ir pirmo kėlinio pabaigoje. 86-ąją minutę Divockas Origi sušvelnino rezultatą, tačiau laiko išlyginamajam įvarčiui „Liverpool“ nepakako.
2017-01-28

Jaunas vartininkas iš Lietuvos braunasi į Anglijos klubo pagrindinę sudėtį

Praėjo daugiau nei vieneri metai, kai Nacionalinę futbolo akademiją (NFA) paliko venas iš pirmųjų jos auklėtinių - 18-metis Lukas Lidakevičius. Vartininko pozicijoje žaidžiantis klaipėdietis sėkmingai įsiliejo į antrosios pagal pajėgumą Anglijos lygos „Barnsley“ klubą ir jau pretenduoja į pagrindinę komandą. Praėjusią savaitę draugiškose rungtynėse debiutavo „Barnsley“ pagrindinėje sudėtyje.