bristol city

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „bristol city“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „bristol city“.

„Man City“ sutiruškino „Bristol City“ ir užtikrintai žengė į kitą FA taurės etapą

„Manchester City“ klubas Anglijos FA taurės aštuntfinalyje 3:0 sutriuškino „Bristol City“ futbolininkus. Philas Fodenas 7-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Man City“ ekipą į priekį 1:0. Kevinas De Bruyne 41-ąją minutę atliko galingą smūgį, tačiau kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją. Samuelis Bellas 70-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų. Ph.
2023-03-01

„Manchester City“ – pirmoji lygos taurės finale

Paaiškėjo pirmoji Anglijos futbolo lygos taurės finalo dalyvė. Ja tapo čempionato lyderė „Manchester City“. Mančesterio futbolininkai atsakomosiose rungtynėse antradienį svečiuose 3:2 (1:0) įveikė antrojo diviziono „Bristol City“. Pirmuosius „Manchester City“ įvarčius pelnė Leroy’us Sane ir Sergio Aguero. Tai įvyko 43 bei 49 minutėmis. Šeimininkai tiksliais smūgiais 64 ir 94 minutėmis rezultatą išlygino, bet paskutinį tašką 96-ąją minutę padėjo Kevinas De Bruyne.
2018-01-24

Pirmajame pusfinalio mače persvaros neįgijo nė viena komanda

Pirmasis Anglijos lygos taurės turnyro pusfinalio mačas tarp dviejų Londono komandų baigėsi 0:0. Be įvarčių išsiskyrė „Chelsea“ ir „Arsenal“ futbolininkai. Atsakomosios rungtynės vyks sausio 24-ąją „Arsenal“ namų stadione. Kitame pusfinalyje susitinka „Manchester City“ ir „Bristol City“. Pirmąjį mačą Mančesteryje šeimininkai laimėjo 2:1. Antrasis vyks sausio 23-ąją Bristolyje. Finalas bus žaidžiamas vasario 25-ąją.
2018-01-11

„Premier“ lygos lyderiai išnešė sveiką kailį prieš antrojo diviziono klubą

„Manchester City“ futbolininkai laimėjo pirmąsias Anglijos lygos taurės pusfinalio rungtynes. Šalies čempionato lyderiai namie 2:1 (0:1) palaužė antrojo diviziono „Bristol City“. Svečiai akivaizdžius mačo favoritus pribloškė įvarčiu „į rūbinę“. 44-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Bobby Reidas. „Manchester City“ rezultatą pavyko išlyginti 55-ąją minutę, kai po Raheemo Sterlingo perdavimo įmušė Kevinas De Bruyne. Šeimininkams pergalę išplėšė Sergio Aguero įvartis.
2018-01-10

FA taurė: į kitą etapą žengė ne visos „Premier“ lygos komandos

Anglijoje vyksta FA taurės trečiojo etapo rungtynės. Jos stipriausioms šalies komandoms susiklostė skirtingai. Didžiausia sensacija užfiksuota Koventryje, kur pasirodymą baigė „Stoke City“, 1:2 (0:1) pralaimėjusi ketvirtojo Anglijos diviziono „Coventry City“. Rezultatą 54-ąją minutę 11 metrų baudiniu buvo išlyginęs Charlie Adamas.
2018-01-06

Vargas su antrojo diviziono klubais: „Arsenal“ žaidė pratęsimą, „City“ mušė baudinius

Anglijos futbolo lygos taurės varžybos netapo lengvu pasivaikščiojimu favoritams. „Premier“ lygos lyderė „Manchester City“ namie niekaip negalėjo atrakinti Vulverhamptono „Wanderers“ vartų. Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi be įvarčių, pratęsimas – irgi 0:0. Teko mušti 11 metrų baudinius. Tiksliai smūgiavo „City“ futbolininkai Kevinas De Bruyne, Yaya Toure ir Leroy’us Sane.
2017-10-25

Iš taurės varžybų pasitraukė penki „Premier“ lygos klubai, tarp jų – „Liverpool“

Anglijos lygos taurės varžybose pasirodymą baigė „Liverpool“ futbolininkai. Jie svečiuose 0:2 (0:0) pralaimėjo „Leicester City“. 65-ąją minutę įmušė Shinji Okazaki. Japonas 78-ąją minutę atliko rezultatyvų perdavimą, o kamuolį į vartus nukreipė Islamas Slimani.
2017-09-20

Taurė: antrąjį etapą įveikė ne visi „Premier“ lygos klubai

Antradienį prasidėjo Anglijos lygos taurės antrasis etapas. Jo barjerą įveikė ne visi aukščiausiojo diviziono klubai. Savo pasirodymą baigė „Watford“ futbolininkai. Votfordo komanda savo aikštėje 2:3 (0:0) pralaimėjo antrojo diviziono „Bristol City“. „Watford“ gretose pasižymėjo Etienne’as Capoue (47 minutė) ir Adrianas Mariappa (95 min.). Šeimininkai rungtynes baigė dešimtiese, mat 88-ąją minutę iš aikštės pašalintas Jose Holebas. Nelengvas buvo ir „Brighton & Hove Albion“ kelias.
2017-08-23

Netikėta: Michaelas Owenas – į „Bristol City“?

Užsienio spaudą apskriejo gandai, jog „Bristol City“, rungtyniaujantis antroje pagal stiprumą Anglijoje „Championship“ pirmenybėse, siekia išsinuomoti „Manchester United“ puolėją Michaelą Oweną. Tai būtų vienas netikėčiausių vasaros sandėrių. Anglijos klubo ambicijas įrodo ir faktas, kad jie jau pasirašė sutartį su Davidu Jamesu. „Daily Mail“ praneša, jog Bristolio komanda iš pradžių į „Man. United“ kreipėsi dėl Danny Welbecko įsigijimo. Visgi paaiškėjo, kad jaunasis talentas neparduodamas.
2010-08-05

A. Velička dėl traumos praleis visą sezoną

Anglijos futbolo komandos „Bristol City“ naujokas lietuvis Andrius Velička dėl kairiojo kelio traumos greičiausiai praleis visą sezoną. 30-mečiam Lietuvos futbolininkui trečiadienį diagnozuotas priekinio kryžminio kelio sąnario raiščio plyšimas. A. Velička traumą patyrė antradienį, debiutuodamas Anglijos antrojo diviziono čempionate rungtyniaujančioje komandoje.