Antradienį prasidėjo Anglijos lygos taurės antrasis etapas. Jo barjerą įveikė ne visi aukščiausiojo diviziono klubai. Savo pasirodymą baigė „Watford“ futbolininkai.

Votfordo komanda savo aikštėje 2:3 (0:0) pralaimėjo antrojo diviziono „Bristol City“.

„Watford“ gretose pasižymėjo Etienne’as Capoue (47 minutė) ir Adrianas Mariappa (95 min.). Šeimininkai rungtynes baigė dešimtiese, mat 88-ąją minutę iš aikštės pašalintas Jose Holebas.

Nelengvas buvo ir „Brighton & Hove Albion“ kelias. Ši komanda namie minimalia persvara 1:0 (0:0) įveikė ketvirtosios pagal pajėgumą lygos „Barnet“.

Pergalingą įvartį 53-ąją minutę „įkalė“ nuo antrojo kėlinio pradžios rungtyniavęs Jamesas Tilley.

2:1 laimėjo ir į trečiąjį etapą pateko Londono „Crystal Palace“. Anglijos sostinės futbolininkai namuose įrodė pranašumą prieš antrojo pagal pajėgumo diviziono „Ipswich Town“.

„Crystal Palace“ duris į kitą etapą atvėrė Jameso McArthuro dublis (76, 84 min.).

2:1 varžovus pranoko ir „Bournemouth“. „Premier“ lygos komanda svečiuose nugalėjo antrojo pagal pajėgumo diviziono „Birmingham City“.

Nugalėtojams 46-ąją minutę įvartį pelnė Ryanas Fraseris, 68-ąją – Marcas Pughas.

Užtikrinčiau oponentus iš ketvirtosios pagal pajėgumą lygos „Accrington Stanley“ išvykoje nugalėjo „West Bromwich Albion“ – 3:1 (2:0).

11-ąją minutę įmušė Salomonas Rondonas, 31-ąją – Mattas Phillipsas, 64-ąją – Jay Rodriguezas. Visi atliko ir po rezultatyvų perdavimą.

4:1 (0:0) laimėjo buvęs Anglijos čempionas „Leicester City“. Jis svečiuose sutriuškino antrosios lygos „Sheffield United“.

Dubliu pasižymėjo Islamas Slimani (63, 67 min.). Po įvartį pridėjo Demarai Gray (52 min.) ir Ahmedas Musa (93 min.).

4:1 (1:1) varžovus iš trečiosios lygos nugalėjo ir „Swansea City“, varžovų aikštėje nuskriaudusi „Milton Keynes Dons“.

Dublį įmušė Leroy Feras (19, 60 min.), po tikslų smūgį atliko Tammy Abrahamas (71 min.) bei Jordanas Ayew (86 min.).