norwich city

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „norwich city“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „norwich city“.

Triuškinamą pergalę iškovojęs „Tottenham“ pelnė kelialapį į Čempionų lygą

Londono „Tottenham“ komanda Anglijos „Premier“ lygos šio sezono paskutinėse rungtynėse 5:0 sutriuškino „Norwich City“ futbolininkus ir finišavo ketvirtoje turnyrinės lentelės vietoje, kuri leis kitą sezoną varžytis UEFA Čempionų lygoje. Dejanas Kulusevskis 16-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Tottenham“ šiose rungtynėse į priekį 1:0. Milotas Rashica 23-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.
2022-05-22

„Norwich“ fanai necenzūrine skanduote reikalavo išsiųsti Billy Gilmourą atgal į „Chelsea“

Siaubingai sezoną Anglijos „Premier“ lygoje pradėjęs „Norwich“ klubas antradienį išvykoje 0:3 neturėjo vilčių prieš „Crystal Palace“ ekipą, o į svečių stadioną atvykę „Norwich“ fanai kaltę dėl prasto komandos žaidimo suvertė 20-mečiui škotui Billy Gilmourui. Teigiama, kad „Norwich“ sirgaliai B.Gilmourui skynė necenzūrine skanduote, kuria jį „pasiuntė“ ir reikalavo grįžti atgal į Londono „Chelsea“. B.Gilmouras vis dar priklauso „Chelsea“ ekipai, o „Norwich“ gretose žaidžia pagal nuomos sutartį.
2021-12-29

Nyderlandų žvaigždė liks „Liverpool“ dar bent ketverius metus

Penktadienį „Liverpool“ pranešė, kad su gynėju Virgilu Van Dijku pasirašė naują ketverių metų sutartį. Nyderlandų rinktinės žaidėjas po beveik metų pertraukos dėl kelio traumų sugrįžti ketina jau šio savaitgalio rungtynėse prieš „Norwich City“ „Tai yra kažkas, kuo tiek aš, tiek mano žmona ir vaikai labai didžiuojasi“, – sakė V.Van Dijkas.
2021-08-13

Naujajame Anglijos „Premier“ lygos sezone – intrigų virtinė

Ar „Manchester City“ futbolininkai apgins Anglijos čempionų titulą? Kurie klubai pateks į pirmąjį ketvertą, garantuojantį vietą UEFA Čempionų lygoje? Kaip seksis trims „Premier“ lygos debiutantams? Tai tik kelios 30-ojo Anglijos „Premier“ lygos sezono, kuris prasidės rugpjūčio 13 dieną, intrigos.
2021-08-12

Mančesteryje svarstomas naujokas iš antrosios Anglijos lygos

ESPN skelbia, jog „Manchester United“ klubas svarsto galimybę įsigyti „Norwich City“ gynėją Maxą Aaronsą. 20-metis gynėjas atsidūrė „Raudonųjų velnių“ taikinyje dar praėjusią vasarą. Anglijos klubas ir toliau išlaiko susidomėjimą šiuo futbolininku, tačiau šiuo metu „Norwich City“ prašoma suma yra per didelė. „Norwich City“ nori išlaikyti vieną geriausių savo žaidėjų komandoje ir iškovojus „Championship“ nugalėtojų titulą sugrįžti kitą sezoną rungtyniauti į „Premier“ lygą.
2021-01-01

TOP-5: klubai, galintys šį sezoną triumfuoti Čempionų lygoje

Futbolo aistruoliai jau nuo antradienio vėl galės mėgautis aukščiausio lygio rungtynėmis ir aršiausiomis kovomis, nes startuos naujasis UEFA Čempionų lygos sezonas. „Thesportsrush“ pateikia 5 klubų sąrašą, kurie turi didžiausias galimybes triumfuoti šiame turnyre. 5. Paryžiaus „Saint-Germain“ PSG klubas negali pasigirti puikiai rezultatais Čempionų lygoje.
2019-09-16

FA taurė: į kitą etapą žengė ne visos „Premier“ lygos komandos

Anglijoje vyksta FA taurės trečiojo etapo rungtynės. Jos stipriausioms šalies komandoms susiklostė skirtingai. Didžiausia sensacija užfiksuota Koventryje, kur pasirodymą baigė „Stoke City“, 1:2 (0:1) pralaimėjusi ketvirtojo Anglijos diviziono „Coventry City“. Rezultatą 54-ąją minutę 11 metrų baudiniu buvo išlyginęs Charlie Adamas.
2018-01-06

Vargas su antrojo diviziono klubais: „Arsenal“ žaidė pratęsimą, „City“ mušė baudinius

Anglijos futbolo lygos taurės varžybos netapo lengvu pasivaikščiojimu favoritams. „Premier“ lygos lyderė „Manchester City“ namie niekaip negalėjo atrakinti Vulverhamptono „Wanderers“ vartų. Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi be įvarčių, pratęsimas – irgi 0:0. Teko mušti 11 metrų baudinius. Tiksliai smūgiavo „City“ futbolininkai Kevinas De Bruyne, Yaya Toure ir Leroy’us Sane.
2017-10-25

Iš taurės varžybų pasitraukė penki „Premier“ lygos klubai, tarp jų – „Liverpool“

Anglijos lygos taurės varžybose pasirodymą baigė „Liverpool“ futbolininkai. Jie svečiuose 0:2 (0:0) pralaimėjo „Leicester City“. 65-ąją minutę įmušė Shinji Okazaki. Japonas 78-ąją minutę atliko rezultatyvų perdavimą, o kamuolį į vartus nukreipė Islamas Slimani.
2017-09-20

„Premier" lygoje vienos rungtynės, aštuoni įvarčiai

Sekmadienį buvo sužaistos vienos devintojo turo rungtynes tarp lentelės apačioje esančiu ekipų. Newcastle susitiko Newcastle „United“ su Norwich „City“. Rungtynės pasižymėjo galybė įvarčių, mačas baigėsi 6:2 šeimininkų pergale. Jau po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 3:2, o per pirmąjį kėlinį nė karto vartininkai neapsaugojo vartų nuo smūgių į vartų plotą. Antrajame kėlinyje vaizdas nesikeitė ir po pirmų dviejų Newcastlo futbolininkų smūgių į vartų plotą, smūgiai baigėsi įvarčiu.