bristol rovers

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „bristol rovers“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „bristol rovers“.

Iš taurės varžybų pasitraukė penki „Premier“ lygos klubai, tarp jų – „Liverpool“

Anglijos lygos taurės varžybose pasirodymą baigė „Liverpool“ futbolininkai. Jie svečiuose 0:2 (0:0) pralaimėjo „Leicester City“. 65-ąją minutę įmušė Shinji Okazaki. Japonas 78-ąją minutę atliko rezultatyvų perdavimą, o kamuolį į vartus nukreipė Islamas Slimani.
2017-09-20

Ištraukti Anglijos futbolo taurės ketvirtfinalio burtai

Pirmadienį ištraukti Anglijos futbolo asociacijos (FA) taurės turnyro ketvirtfinalio burtai, komandas suskirstę poromis.Prizo savininkė Londono "Chelsea" vienuolikė kovo 8 arba 9 dieną išvykoje žais su antrojo diviziono "Barnsley" ekipa, o praėjusio sezono turnyro finalininkas "Manchester United" klubas namuose žais su elitinės lygos autsaidere "Portsmouth" komanda.
2008-02-18

Anglijos futbolo asociacijos taurės turnyre

Antradienį sužaistos trejos pakartotinės Anglijos futbolo asociacijos (FA) trečiojo rato (1/32 finalo) rungtynės. Visuose mačuose į šešioliktfinalį iškopę nugalėtojai paaiškėjo po 11 m baudinių serijų. Didžiausią staigmeną pateikė trečiojo diviziono "Bristol Rovers" futbolininkai, namuose po baudinių serijos 5:3 įveikę elitinės lygos "Fulham" klubą.
2008-01-23

Ištraukti Anglijos futbolo taurės šešioliktfinalio burtai

Pirmadienį ištraukti Anglijos futbolo asociacijos (FA) taurės turnyro šešioliktfinalio burtai, komanda suskirstę poromis.Nugalėtojo titulą ginančio Londono "Chelsea" klubo varžove bus kita elitinio diviziono "Wigan Athletic" vienuolikė.Tuo tarpu Londono "Arsenal" susitiks su antrojo diviziono "Stoke City" ekipa arba "Newcastle United" futbolininkais. 1/32 finalo šių komandų mačas sekmadienį baigėsi be įvarčių (0:0) ir klubams teks žaisti pakartotinas rungtynes.