kelechi iheanacho

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kelechi iheanacho“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kelechi iheanacho“.

Vargas su antrojo diviziono klubais: „Arsenal“ žaidė pratęsimą, „City“ mušė baudinius

Anglijos futbolo lygos taurės varžybos netapo lengvu pasivaikščiojimu favoritams. „Premier“ lygos lyderė „Manchester City“ namie niekaip negalėjo atrakinti Vulverhamptono „Wanderers“ vartų. Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi be įvarčių, pratęsimas – irgi 0:0. Teko mušti 11 metrų baudinius. Tiksliai smūgiavo „City“ futbolininkai Kevinas De Bruyne, Yaya Toure ir Leroy’us Sane.
2017-10-25

Jose Mourinho po pralaimėjimo derbyje pirštu rodė į savo žaidėjus

Jose Mourinho po pirmojo pralaimėjimo šį sezoną kaltino savo žaidėjus. „Manchester United” 2:1 namuose pralaimėjo miesto derbį „Man City” ekipai. Visi įvarčiai krito pirmajame kėlinyje: „miestiečių” gretose pasižymėjo Kevinas De Bruyne ir Kelechi Iheanacho, „raudonųjų velnių” įvartį, po vartininko klaidos, pelnė Zlatanas Ibrahimovičius. „Mes susitikimą pradėjome aikštėje turėdami keletą žaidėjų, kurie nežaidė pagal savo galimybes.