sheyi ojo

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sheyi ojo“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sheyi ojo“.

Čempionų taurė: „Liverpool“ pergalė paženklinta naujoko įvarčiu per save

„Liverpool“ naujokas Xherdanas Shaqiri įmušė per save, o jo komanda užtikrintai laimėjo tarptautinio čempionų taurės turnyro rungtynes Mičigane – 4:1 (1:1) nugalėjo Anglijos futbolo vicečempionę „Manchester United“. Liverpulio komanda du įvarčius pelnė iš žaidimo. 66-ąją minutę pasižymėjo Danielis Sturridge’as, 82-ąją – X. Shaqiri. Į „Manchester United“ vartus skirti du 11 metrų baudiniai. 28-ąją minutę nuo žymos tikslus buvo Sadio Mane, 74-ąją – Sheyi Ojo.
2018-07-29

Trys „Premier“ lygos klubai sužaidė draugiškas rungtynes

Trys Anglijos „Premier“ lygos futbolo klubai antradienį sužaidė draugiškas rungtynes. Savo jėgas išbandė ir UEFA Čempionų lygos finalininkas „Liverpool“. Jis Berkenhede 3:2 (3:0) nugalėjo ketvirtojo diviziono „Tranmere Rovers“. Liverpulio futbolininkai po pirmojo kėlinio pirmavo 3:0. 8-ąją minutę įmušė Rafaelis Camacho, 27-ąją – Sheyi Ojo, 33-ąją – Adamas Lallana. Jurgenas Kloppas po pertraukos pakeitė visą komandą ir tuo „Tranmere Rovers“ pasinaudojo.