diogo jota

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „diogo jota“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „diogo jota“.

Liūdnos žinios Portugalijos rinktinei: Jota praleis Pasaulio taurę

„Liverpool“ strategas Jurgenas Kloppas antradienį patvirtino, kad portugalas Diogo Jota praleis 2022 m. Pasaulio taurę Katare. Skelbiama, kad D. Jota turi „rimtą blauzdos raumenų problemą“. J. Kloppas tvirtina, kad D. Jotai nereikės operacijos, tačiau jo laukia ilgas laikas nuošalyje. „Pirminė diagnozė buvo patvirtinta ir mums tai yra labai liūdna žinia. Turime žiūrėti į žaidėjo gerovę. Kalbame apie mėnesius be jo.
2022-10-18

Anglijos „Premier” lygoje – 7 įvarčių drama ir „portugališka” pergalė

Šeštadienio popietę Anglijos „Premier” lygoje įspūdingai prasidėjo 23-iasis turas. Jau pirmosios rungtynės žiūrovams padovanojo 7 įvarčius, o dvikovos nugalėtojas paaiškėjo tik per teisėjo pridėtą laiką.
2019-01-19

Trys „Premier“ lygos klubai sužaidė draugiškas rungtynes

Trys Anglijos „Premier“ lygos futbolo klubai antradienį sužaidė draugiškas rungtynes. Savo jėgas išbandė ir UEFA Čempionų lygos finalininkas „Liverpool“. Jis Berkenhede 3:2 (3:0) nugalėjo ketvirtojo diviziono „Tranmere Rovers“. Liverpulio futbolininkai po pirmojo kėlinio pirmavo 3:0. 8-ąją minutę įmušė Rafaelis Camacho, 27-ąją – Sheyi Ojo, 33-ąją – Adamas Lallana. Jurgenas Kloppas po pertraukos pakeitė visą komandą ir tuo „Tranmere Rovers“ pasinaudojo.