21
Lesterio „Leicester City“ – Liverpulio „Liverpool“ 3:1 (2:0) (nuotr. SCANPIX)

Pirmadienį paskutinėse Anglijos „Premier“ lygos 26-ojo rungtynėse staigmeną pateikė praėjusio sezono nugalėtojas Lesterio „Leicester City“ klubas, 3:1 (2:0) pranokęs Liverpulio „Liverpool“.

21

„Leicester City“ į kovą stojo be stebukladario iš Italijos Claudio Ranieri. Treneris, padėjęs praėjusiame sezone iškovoti „Premier“ lygos aukso medalius, neseniai buvo atleistas. Jį laikinai pakeitė Craigas Shakespeare’as.

Rungtynės prasidėjo permainingai. Atakos ritosi nuo vienų prie kitų vartų.

Bene geriausią galimybę turėjo šeimininkai. 20-ąją minutę Jamie Vardy puikiai suvaldė kamuolį, bet įmušti į Simono Mignolet saugomus vartus nepavyko.

Snaiperis savo tikslą pasiekė 28-ąją minutę. J. Vardy pabėgo nuo varžovų dešiniuoju kraštu ir neklydo – 1:0.

„Leicester City“ 39-ąją minutę padvigubino skirtumą. Po sumaišties kamuolys atiteko Danny Drinkwateriui, kuris fantastišku smūgiu iš toli nutupdė kamuolį vartų tinkle (2:0).

Po pertraukos „Liverpool“ pagyvino žaidimą. 57-ąją minutę į artimąjį vartų kampą nepataikė Sadio Mane.

60-ąją minutę J. Vardy dar kartą nubaudė varžovus. Puolėjas įmušė galva po Christiano Fuchso iš dešinės skersuoto kamuolio (3:0).

68-ąją minutę „Liverpool“ viltis grąžino Philippe’as Coutinho (1:3).

Liverpulio futbolininkai bandė gelbėtis, „Leicester City“ – kontratakuoti. Nei vienai komandai daugiau pasižymėti nepavyko.

„Leicester City“ (24 taškai) po pergalės pakilo iš 18-osios į 15-ąją vietą. „Liverpool“ (49 tšk.) – penktas.

Lesterio „Leicester City“ – Liverpulio „Liverpool“ 3:1 (2:0) 28 min. Jamie Vardy (1:0) 39 min. Danny Drinkwaters (2:0) 60 min. Jamie Vardy (3:0) 68 min. Philippe’as Coutinho (3:1)