Trečią iš eilės ir ketvirtą per paskutines penkerias rungtynes pralaimėjimą Anglijos „Premier“ lygoje patyrė Londono „Arsenal“ futbolininkai.

36-ojo turo rungtynėse „Arsenal“ liko dešimtiese ir išvykoje neturėjo jokių vilčių prieš „Leicester“ – pralaimėta 0:3 (0:0).

Svečiai jau 36-ąją mačo minutę liko mažumoje, kai antrą geltoną kortelę užsidirbo saugas Ainsley Maitlandas-Nilesas.

Kiekybinę persvarą „Leicester“ išnaudojo 59-ąją minutę, kai šeimininkus į priekį išvedė Youri Tielemansas. Rungtynių pabaigoje „Leicester“ dominavimą įtvirtino du Jamie Vardy įvarčiai (86 ir 90+3 min.). J.Vardy sąskaitoje šiame „Premier“ lygos sezone – jau 18 įvarčių.

„Arsenal“ su 66 taškais liko penktoje turnyrinės lentelės vietoje ir pablogino savo šansus kovoje dėl vietos kitų metų UEFA Čempionų lygos grupių turnyre. Londono ekipa dviem taškais atsilieka nuo „Chelsea“ ir tokiu pat skirtumu lenkia žemiau esančią „Manchester United“, bet šie du grandai dar žais 36-ojo turo rungtynes tarpusavyje.

„Leicester“ lieka aštuntoje vietoje (51 tšk.).