Sekmadienį „Premier“ lygoje žaidžiamos dar tris 34-to turo rungtynės. Dėl titulo kovojantį „Leicester“ ekipa namuose prarado du svarbius namuose.

„Lapės“ namuose rezultatu 2:2 (1:0) namuose sužaidė su „West Ham United“ ekipa. Rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkai. 18-ąją minutę „lapių“ žvaigždė Jamie Vardy dar vienu tiksliu smūgiu išvedė šeimininkus į priekį.

Antrasis kėlinys „Leicester‘ futbolininkams nesiklostė taip sėkmingai. Tas pats J.Vardy 56-ąją rungtynių minutę nusprendė parodyti savo aktorinius sugebėjimus, tačiau teisėjas pro akis vaidybos nepraleido ir anglui parodė antra geltona kortelę. Dešimtyje likę „Leicester“ futbolininkai sėkmingai laikėsi iki 84-osios minutės, kuomet rungtynių teisėjas skyrė 11-os metrų baudinį į šeimininkų vartus. Baudinį sėkmingai realizavo A.Carrollas ir rezultatas tapu lygus.

To „plaktukams“ neužteko ir jau po dviejų minučių svečius į priekį išvedė A.Cresswellas. Ir kai atrodė, jog rungtynės baigtos sėkmingai 11 metrų baudinį realizavęs A.Carrollas savo baudos aikštelėje sužaidė neleistinai ir nieko nelaukęs rungtynių teisėjas skyrė baudinį į svečių vartus. Prie kamuolio stojęs Leonardo Ulloa kamuolį pasiuntė į vartų tinklą ir išplėšė lygiąsias.

Po lygiųjų „Leicester“ lieka pirmoje pozicijoje su 73 taškais ir 8 taškais lenkia antroje vietoje esančius Londono „Tottenham“ futbolininkus, tačiau londoniečiai savo 34-to turo rungtynes žais pirmadienį prieš „Stoke City“. „West Ham“ su 53 taškais užima 6 vietą.

„Bournemouth“ 1:2 „Liverpool”

41’ R. Firmino [0:1]

45+2’ D. Sturridge [0:2]

90+3’ J. King [1:2]

Londono „Arsenal“ 1:1 Londono „Crystal Palace“

45+1' A. Sanchez [1:0]

81' Y. Bolasie [1:1]