d. sturridge

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „d. sturridge“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „d. sturridge“.

Buvęs „Liverpool“ lyderis palieka komandą, į Angliją grįžta „Barcelona“ saugas

Anglijoje netrukus užsidarys futbolininkų žiemos perėjimų langas. Prieš pat finišą įvyko du skambūs sandoriai. Į „West Bromwich Albion“ keliasi buvęs „Liverpool“ atakų lyderis Danielis Sturridge’as. Vest Bromičo komanda 28-erių anglą išsinuomojo iki sezono pabaigos. „Tai – didelis pasiekimas. Visos administracijos ir žaidėjų vardu dėkoju, kad Danielis sutiko mums padėti.
2018-01-30

„Leicester“ namuose prarado svarbius taškus, „Liverpoolis“ laimėjo

Sekmadienį „Premier“ lygoje žaidžiamos dar tris 34-to turo rungtynės. Dėl titulo kovojantį „Leicester“ ekipa namuose prarado du svarbius namuose. „Lapės“ namuose rezultatu 2:2 (1:0) namuose sužaidė su „West Ham United“ ekipa. Rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkai. 18-ąją minutę „lapių“ žvaigždė Jamie Vardy dar vienu tiksliu smūgiu išvedė šeimininkus į priekį. Antrasis kėlinys „Leicester‘ futbolininkams nesiklostė taip sėkmingai.
2016-04-17

„Leicester“ žengė dar vieną svarbų žingsnį link čempionų titulo

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje buvo sužaistos trejos 33-io turo rungtynės. Ir toliau prie čempionų titulo sėkmingai artėja „Leicester City“ klubas. „Lapės“ išvykoje rezultatu 2:0 (0:0) nugalėjo iškritimo zonoje esančią „Sunderland“ ekipą. Pirmoje vietoje esanti Lesterio ekipa į priekį išsiveržė 66-ąją minutę. Šį sezoną suspindėjęs Jamie Vardy aplėnkę varžovų gynėją ir išbėgęs vienas prieš vartininką šį nuginklavo.
2016-04-10

„Southampton“ namuose sukūrė stebuklą, Mančesterio derbyje triumfavo „United“

„Premier“ lygoje sekmadienį žaidžiamos keturios 31 turo rungtynės. „St. Mary‘s“ stadione susitiko į akistata stojo „Southampton“ ir „Liverpool“ klubai. Pergalę rezultatu 3:2 (0:2) iškovojo namuose žaidę „Southampton“ futbolininkai. Pirmieji įvartį pelnė „Liverpool“ futbolininkai. 17-ąją minutę įvart, pelnė Coutinho. Brazilas suklaidinio kelis šeimininkų žaidėjus bei atliko tikslų tolimą smūgį ir išvedė „raudonuosius“ į priekį.