driesas mertensas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „driesas mertensas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „driesas mertensas“.

Paviešino „Serie A“ žaidėjų algas: visus įspūdingai lenkia Cristiano Ronaldo

Šią vasarą į Italiją persikėlęs portugalas Cristiano Ronaldo sudrebino futbolo rinką ir privertė nemažai sirgalių prisiminti „Serie A“ pirmenybes, kuri pastaraisiais metais prarado buvusią šlovę. Turine C.Ronaldo sugeria visą dėmesį ir tapo labiausiai sekamu sportininku. „Juventus“ klubui šis ėjimas per ketverius metus kainuos 220 milijonų eurų, neskaičiuojant mokesčių, kurie šią sumą dar labiau išpūs. C.Ronaldo vien per metus uždirbs 30 mln.
2018-08-24

„Torino“ padėjo „Juventus“ – dar labiau priartino prie titulo

Turino „Juventus“ gali siūtis čempioniškus marškinėlius. Sekmadienį „Serie A“ taškus prarado artimiausi persekiotojai – „Napoli“ futbolininkai. Jie savo stadione 2:2 (1:0) sužaidė su „Torino“. „Napoli“ du kartus pirmavo, bet „Torino“ abusyk lygino rezultatą. Šeimininkams įvarčius pelnė lyderiai – Driesas Mertensas (25 minutė) ir Marekas Hamšikas (71 min.). „Torino“ gretose pasižymėjo Daniele Baselli (55 min.) bei Lorenzo De Silvestri (83 min.
2018-05-06

Spaudimą didinantis „Juventus“ mušė septynis, bet „Napoli“ išsaugo persvarą

Italijos „Serie A“ lyderiu lieka „Napoli“. Jis sekmadienį svečiuose 2:0 (1:0) nugalėjo „Benevento“ futbolininkus. 20-ąją minutę pasižymėjo Driesas Mertensas, 47-ąją – Marekas Hamšikas. „Napoli“ ant kulnų mina titulą ginantis Turino „Juventus“. Šalies čempionai sekmadienį savo aikštėje nepasigailėjo „Sassuolo“ – 7:0 (4:0). „Hetriką“ pelnė Gonzalo Higuainas, įmušęs tris paskutiniuosius rungtynių įvarčius. Tai įvyko 63, 74 ir 83 minutėmis. Dubliu pasižymėjo Sami Khedira (24, 27 min.
2018-02-05

„Serie A“ lyderiu lieka „Napoli“

Italijos „Serie A“ futbolo lygoje toliau lyeriauja „Napoli“. Jis sekmadienį svečiuose 1:0 (0:0) palaužė Bergamo „Atalanta“. Pergalingą įvartį po Jose Callejono perdavimo 65-ąją minutę įmušė Driesas Mertensas. Intriguojanti vienų „Serie A“ lyderių dvikova baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:1). Tokiu rezultatu išsiskyrė namie žaidęs Milano „Inter“ ir į svečius atvykusi „Roma“. Pastaroji pirmavo po Stephano El Shaarawy įvarčio, pelnyto 31-ąją minutę.
2018-01-21

„Serie A“: du lyderiai šventė pergales, vienas pralaimėjo

Šeštadienį „Serie A“ 18-ojo turo rungtynes sužaidė trys lygos lyderiai. Namuose pergales šventė „Napoli“ ir Turino „Juventus“ futbolininkai. Tuo metu Milano „Inter“ pralaimėjo svečiuose. „Napoli“ triumfavo penkių įvarčių trileryje. Visi tikslūs smūgiai atlikti pirmajame kėlinyje. Neapolio futbolininkai buvo stipresni už Genujos „Sampdoria“ – 3:2 (3:2). Nugalėtojams įvarčius pelnė Allanas (16 minutė), Lorenzo Insigne (33 min.) ir Marekas Hamšikas (39 min.
2017-12-24

Italijoje – „Juventus“ ir „Napoli“ pergalės

Trečiadienį Italijos „Serie A“ pergales iškovojo lygos lyderiai – Turino „Juventus“ ir „Napoli“. „Juventus“ savo aikštėje 4:1 (2:1) nugalėjo Feraros SPAL. Šeimininkams įvarčius pelnė Federico Bernardeschi (14 minutė), Paulo Dybala (22 min.), Gonzalo Higuainas (65 min.) ir Juanas Cuadrado (70 min.). „Napoli“ svečiuose 3:2 (2:1) įveikė „Genoa“. Dubliu pasižymėjo Driesas Mertensas (14, 30 min.). 60-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė „Genoa“ futbolininkas Ervinas Zukanovičius.
2017-10-26

Belgai suvarpė Gribraltaro, prancūzai – Olandijos rinktinių vartus

Belgijos futbolo rinktinė pasaulio čempionato atrankos turnyro B grupėje 9:0 (6:0) namie sutriuškino Gibraltaro komandą. Trimis įvarčiais pasižymėjo du futbolininkai – Thomasas Meunier (18, 61, 67 minutėmis) ir Romelu Lukaku (21, 38, 84 (11 m) min.). Po kartą įmušė Driesas Mertensas (16 min.), Axelis Witselis (27 min.) bei po traumos atsigavęs Edenas Hazardas (45 min.). Belgams nesutrukdė ir tai, kad jie nuo 40-osios žaidė mažumoje. Tada raudoną kortelę gavo A. Witselis.
2017-08-31

Čempionų lygoje lijo įvarčiais

Trečiadienį UEFA Čempionų lygos atkrintamųjų varžybų etape per penkerias rungtynes įmušta 16 įvarčių. Pergalę didžiausiu skirtumu iškovojo Glazgo „Celtic“ (Škotija), kuris namie 5:0 (2:0) sutriuškino „Astana“ (Kazachstanas). Dublį pelnė Scottas Sinclairas (42, 60 minutėmis). Įvartį pridėjo ir Jamesas Forrestas (79 min.). „Astana“ dukart nukreipė kamuolį į savuosius vartus. 32-ąją minutę tai padarė Yevgeny Postnikovas, 88-ąją – Igoris Shitovas.
2017-08-17

„Juventus“ ir „Napoli“ šventė pergales, Romos komandos prarado taškų, Milano derbis baigėsi lygiosiomis

Šeštadienį visos 20 Italijos „Serie A“ komandos žaidė 32 turo rungtynes. Pergales iškovojo Turino „Juventus“ ir Neapolio „Napoli“. Abi Romos komandos prarado taškų, o Milano derbis baigėsi lygiosiomis. „Juventus“ svečiuose 2:0 (2:0) nugalėjo absoliučią pirmenybių autsaiderę „Pescara“. Abu įvarčius pelnė Gonzalo Higuainas. Argentinietis pasižymėjo 22-ąją ir 43-ąją minutėmis.
2017-04-16

„Juventus“ prisijungė prie „Lazio“ – žais taurės finale

Trečiadienį Turino „Juventus“ Neapolyje 2:3 (1:0) pralaimėjo vietos „Napoli“, bet pateko į Italijos taurės finalą, mat pirmąsias rungtynes namie buvo laimėjęs 3:1. „Juventus“ pasiekė svarbų įvartį svečiuose – 32-ąją minutę varžovų vartininką nuginklavo Gonzalo Higuainas. 53-ąją minutę rezultatą išlygino šeimininkų žvaigždė Marekas Hamšikas. Į tokį akibrokštą G. Higuainas atsakė dar vienu įvarčiu, pelnytu 58-ąją minutę.