UEFA Čempionų lygoje trečiadienio vakarą buvo sužaistu dar du aštuntfinalio mačai, kuriuose pergales šventė namuose žaidusios PSG ir Romos „Lazio" komandos.

PSG turėjo pavargti, bet galiausiai 2:0 (0:0) pranoko „Real Sociedad" futbolininkus iš Ispanijos.

Pirmajame kėlinyje vyravo apylygis žaidimas. Svečiai keliskart pavojingai smūgiavo į vartus, bet geriausią šansą pasižymėti turėjo PSG.

Bet vienas prieš vartininką iššokęs Kylianas Mbappe progos neišnaudojo.

Visgi antrajame kėlinyje PSG įrodė savo pranašumą. Iš pradžių tas pats K. Mbappe smūgiu iš arti išvedė komandą į priekį, o 71-ąją minutę Bradley Barcola puikiu individualiu prasiveržimu iššoko prieš vartininką ir gražiu smūgiu jam tarp kojų padvigubino PSG persvarą.

Kitose rungtynėse neišvengta netikėtumo, kadangi Romos „Lazio" minimalia persvara 1:0 (0:0) įveikė Miuncheno „Bayern" klubą.

Pirmajame mačo kėlinyje įvykių daug nebuvo, bet geriausią progą įmušti visgi turėjo „Bayern".

Itin pavojingas buvo Jamalo Musialos smūgis artėjant kėliniui į pabaigą, bet saugui šiek tiek pritrūko tikslumo.

Po pertraukos svarbiausis įvykis nutiko 67-ąją minutę, kai „Bayern" gynėjas Dayotas Upamecano prasižengė baudos aikštelėje ir į vokiečių klubo vartus buvo skirtas 11 m baudinys.

Jį sėkmingai realizavo Ciro Immobile, o „Bayern" liko žaisti dešimtyje, nes D.Upamecano už pražangą prieš save išvydo ir raudoną kortelę.

Galiausiai rezultatas per likusį laiką nepasikeitė ir „Lazio" šventė pergalę. Įdomu tai, kad per visas rungtynes „Bayern“ taip ir nesugebėjo atlikti nė vieno smūgio į oponentų vartų plotą.

Atsakomieji komandų susitikimai numatomi po trijų savaičių.