Antradienio vakarą UEFA Čempionų lygoje buvo sužaistos dvejos rungtynės. Svarbias pergales mačuose iškovojo Donecko „Šachtar“ ir „Lazio“ klubai.

H grupėje rungtyniaujantis Ukrainos klubas 1:0 įveikė „Antwerp“ komandą. Pergalę atnešusį įvartį Mykola Matviyenko įmušė jau 12 minutę.

Šiuo metu „Šachtar“ turi 9 taškus ir taip prisivijo „Barcelona“ bei „Porto“ komandas. Ketvirtoji H grupės komanda – „Antwerp“ – kol kas neturi nė taško.

E grupėje taip pat svarbią pergalę iškovojo „Lazio“ futbolininkai 2:0 įveikę Glazgo „Celtic“ komandą.

Abu įvarčius šiame mače pelnė italas Ciro Immobile. Pirmasis taiklus smūgis kamuolį į vartus pasiuntė 82-ąją minutę, o antras buvo pelnytas vos po trijų minučių.

„Lazio“ šiuo metu turi 10 taškų ir yra pirmoji savo grupėje. Tuo tarpu „Celtic“ turi vieną tašką ir rikiuojasi paskutiniai.

Šįvakar Čempionų lygoje bus sužaisti dar šeši mačai.