13
Alvaro Morata (nuotr. SCANPIX)

Sekmadienį buvo sužaistos antrojo Čempionų lygos turo rungtynės. Žaidė A, B, C ir D grupių komandos.

13

Anksčiau už visus susitiko FC „Astana“ su „Galatasaray“. Susitikimą sėkmingiau pradėjo svečiai iš Turkijos ir po pirmo kėlinio pirmavo 1:0. Tačiau antrajame kėlinyje prasidėjo įvarčių į savo vartus lietus. Varžybos baigėsi 2:2, o paskutiniai trys įvarčiai krito į savus vartus.

Mirtininkų, D grupėje susitinka „Juventus“ su „Sevilla“. „Juventus“ ekipa praėjusiais metais žaidė Čempionų lygos finale, o „Sevilla“ laimėjo Europos lygą.

Komandų sudėtys

„Juventus“: Buffon; Evra, Chiellini, Bonucci, Barzagli; Pogba, Hernanes, Khedira; Dybala, Morata, Cuadrado.

„Sevilla“: Rico; Coke, Andreolli, Kolodziejczak, Tremoulinas; Konoplyanka, N‘Zonzi, Krychowiak, Krohn-Dehli; Gameiro, Reyes.

Rungtynių eiga:

Rungtynės rezultatu 2:0 laimėjo „Juventus" futbolininkai.

Simone Zaza dvigubina „Juventus" persvarą, o „Sevilla" viltis išsigelbėti - minimali.

„Sevilla" antrajame kėlinyje neatliko nei vieno smūgio į vartus, o rezultatui išlyginti liko mažiau nei dešimt minučių.

„Juventus" klubas ir toliau neleidžia atsikvėpti „Sevilla" futbolininkams, o Dybala atliko pavojingą smūgį, tačiau vartininkas jį atlaikė.

Antrojo kėlinio pradžioje ir toliau iniciatyva priklauso šeimininkams, „Juventus" futbolininkams.

Baigėsi pirmasis kėlinys, po Morata įvarčio priekyje - „Juventus"

Po puikaus Andrea Borzagli perdavimo į baudos aikštelę, smūgiu galva pasižymėjo Alvaro Morata ir „Juventus" po galybės bandymų išsiveržė į priekį.

„Juventus" ir toliau pirmąją pirmojo kėlinio pusę kontroliuoja, tačiau įvarčio vis dar nemuša.

Pradžioje „Juventus" klubas buvo susikūręs kelias neprastas progas, tačiau jomis nepasinaudojo.

A grupė:

„Malmo“ 0 – 2 „Real“ Madrid

29' C. Ronaldo [0-1]

90' C. Ronaldo [0-2]

78' Y. Yotun (Malmo) - antra geltona kortelė

„Shakhtar“ 0 – 3 „PSG“

7' S. Aurier [0-1]

23' D. Luiz [0-2]

90' D. Srna - į savus vartus [0-3]

B Grupė:

Manchester „United“ 2 – 1 „Wolfsburg“

4' D. Caligiuri [0-1]

34' J. Mata [1-1]

53' C. Smalling [2-1]

„CSKA“ Moscow 3 – 2 „PSV“

8' A. Musa [1-0]

21' S. Doumbia [2-0]

36' S. Doumbia [3-0]

60' M. Lestienne [3-1]

68' M. Lestienne [3-2]

44' S. Doumbia - nerealizavo 11 metrų baudinio

80' S. Arias (PSV) - antra geltona kortelė

C grupė:

FC „Astana“ 2 – 2 „Galatasaray“

31' B. Kisa [0-1]

77' H. Balta - į savus vartus [1-1]

86' N. Eric - į savus vartus [1-2]

89' L. Carole - į savus vartus [2-2]

„Atletico“ Madrid 1 - 2 „Benfica“

23' A. Correa [1-0]

36' N. Gaitan [1-1]

51' G. Guedes [1-2]