young boys

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „young boys“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „young boys“.

„Manchester City“ grupių etapą Čempionų lygoje baigė be klaidų

Čempionų lygoje baigėsi G grupės kovos. Tobulą pasirodymą Čempionų lygos grupių etape užbaigė „Manchester City“. Pagrindiniams žaidėjams progą pailsėti davę Pepo Guardiolos auklėtiniai išvykoje 3:2 nugalėjo „Crvena Zvezda“. Į priekį šiose rungtynėse „City“ išvedė pagrindinėje komandoje debiutavęs Micah Hamltonas. Jau antrajame kėlinyje pranašumą padidino savo debiutinį įvartį Mančesterio klube pelnęs Oscaras Bobbas.
2023-12-13

Fantastinis futbolo vakaras „Old Trafforde“ – „Man Utd“ išlipo iš 2 įvarčių liūno

UEFA Čempionų lygoje antrąją pergalę iškovojo „Manchester United“ vienuolikė. Antroje pusėje iš numirusių prisikėlę „raudonieji velniai“ sugebėjo 3:2 (0:2) įveikti Bergamo „Atalanta“. F grupėje „Man Utd“ šoktelėjo į pirmąją poziciją (6 tšk.). Toliau rikiuojasi „Atalanta“ ir „Villareal“ (po 4 tšk.), o žemiausiai nuslinko „Young Boys“ (3 tšk.). Pirmajame kėlinyje svečiai visiškai eliminavo „Man Utd“ stiprybes ir sugebėjo pelnyti du įvarčius.
2021-10-20

Vilniaus „Žalgiris“ sužinojo potencialų varžovų būrį Europoje

Ketvirtadienį Europos lygos turnyre startuosiantis „Žalgiris“ jau žinos ir galimus tolimesnius varžovus – pirmadienį bus ištraukti tiek Europos lygos, tiek Europos konferencijų lygos atrankos atkrintamojo etapo burtai. Vilniaus komanda Europos lygos atrankos trečiajame etape susitiks su Slovėnijos čempione „Mura“. Pirmos rungtynės rugpjūčio 4-ąją vyks Murska Sobotoje, antrosios – rugpjūčio 12 d. Vilniuje.
2021-08-02

Europos lygos aštuntfinalyje ginklus surems „Man Utd“ ir „AC Milan“

Penktadienį buvo ištrauktos UEFA Europos lygos aštuntfinalio poros. Burtai suvedė vieną desertą futbolo aistruoliams. Vieni iš favoritų laimėti turnyrą pasitrauks jau šiame etape, nes dėl bilieto į ketvirtfinalį kovos Mančesterio „United“ ir „AC Milan“. Pastarieji iki dabartinės pozicijos nužygiavo nuo pat trečiojo atrankos etapo, o Anglijos komanda į Europos lygą iškrito po nesėkmingo pasirodymo Čempionų lygoje.
2021-02-26

Komo ežere dingo Šveicarijos moterų futbolo rinktinės narė

Italijos šiaurėje esančiame Komo ežere ieškoma dingusios Šveicarijos nacionalinės moterų futbolo komandos narės Florijanos Ismaili, sekmadienį pranešė klubas, kuriame žaidė šį futbolininkė. Klubas „BSC Young Boys“, kurio moterų komandai atstovauja minėta žaidėja, išplatintame pranešime sakė, kad jis buvo „informuotas, jog mūsų žaidėja Florijana Ismaili yra dingusi nuo šeštadienio popietės po incidento Komo ežere“. „Policija tęsią jos paiešką“, – nurodoma pranešime.
2019-06-30

Europos lygoje – „Everton“ gėda

Ketvirtadienį UEFA Europos lygoje gėdą patyrė Liverpulio „Everton“. Anglijos komanda sutriuškina Prancūzijoje, kur 0:3 (0:0) nepasipriešino Liono „Olympique“ futbolininkams. Rezultatai esant 0:2, „Everton“ liko dešimtiese – antroji geltona kortelė parodyta Morganui Schneiderlinui. Londono „Arsenal“ savo aikštėje nesugebėjo įveikti Belgrado „Crvena Zvezda“ – 0:0. Varžovų stadionuose nespindėjo ir dvi Italijos komandos.
2017-11-03

Europos lyga: netikėtų rezultatų nestigo

Ketvirtadienis – UEFA Europos lygos diena. Šįkart nestigo netikėtų futbolo rezultatų. Belgrade sunkią pergalę iškovojo Londono „Arsenal“, 1:0 (0:0) palaužęs „Crvena Zvezda“. Anglams tris taškus išplėšė Olivier Giroud. Puolėjas įmušė 85-ąją minutę. Tuo metu kita futbolo tėvynės komanda krito namuose – Liverpulio „Everton“ 1:2 (0:1) pralaimėjo „Lyon“. „Everton“ neišgelbėjo Ashley Williamso įvartis 69-ąją minutę.
2017-10-20

Europos lyga: netoli Lietuvos lankęsis „Arsenal“ ir kipriečių neįveikęs „Everton“

Ketvirtadienį UEFA Europos lygoje skirtingai sekėsi Anglijos futbolo komandoms – Londono „Arsenal“ ir Liverpulio „Everton“. Šešių įvarčių fiestą pamatė kaimyninio Barysavo sirgaliai. Vietos BATE priėmė ne ką kitą, o „Arsenal“. Rungtynes anglai laimėjo 4:2 (3:1). Nugalėtojams du įvarčius pelnė Theo Walcottas (9, 22 minutėmis), po vieną – Robas Holdingas (25 min.) ir 11 metrų baudinį realizavęs Olivier Giroud (49 min.
2017-09-28

Čempionų lyga: „Liverpool“ žengė į grupių etapą

Čempionų lygoje trečiadienio vakarą sužaistos penkerios atrankos paskutinio etapo atsakomosios rungtynės, po kurių paaiškėjo paskutiniai laimingieji. Penki bilietai į prestižiškiausią žemyno turnyrą atiteko Maskvos CSKA, Agdamo „Qarabag“, Lisabonos „Sporting“, „Liverpool“ bei Nikosijos APOEL. Jurgeno Kloppo treniruojamas „Liverpool“ užbaigė prieš savaitę pradėtą darbą.
2017-08-24

Čempionų lygoje – atkrintamųjų varžybų revanšo dvikovos

Šią savaitę paaiškės paskutinės dešimt komandų, kurios žais UEFA Čempionų lygos grupių turnyre. Antradienį ir trečiadienį vyks atkrintamųjų varžybų antrosios rungtynės. Keturis atsakomuosius mačus rodys vaizdo transliacijų internetu platforma www.viaplay.lt ir „Viasat Sport Baltic“ kanalas. Prancūzijos „Nice“ klubas namie priims „Napoli“ iš Italijos. Pirmąją dvikovą 2:0 laimėjo Neapolio komanda.