Pirmąją nesėkmę Turkijos pirmenybėse patyrė Simo Jasaičio atstovaujama Ankaros „Turk Telekom“ (2 ir 1) ekipą, kuri namuose 88:97 turėjo pripažinti Stambulo „Bešiktaš“ (3 ir 0) krepšininkų pranašumą.

34 minutes rungtyniavęs S.Jasaitis pelnė 13 taškų (5/7 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai), atkovojo 3 kamuolius, sykį suklydo, 2 kartus prasižengė ir buvo trečias pagal rezultatyvumą savo komandoje.

Pralaimėjusiems Dariusas Washingtonas įmetė 29 (4/6 tritaškiai), Mehmetas Okuras - 18 taškų (13 atk. kam.).

Nugalėtojams Marcelusas Kempas surinko 25 taškus, Deronas Williamsas - 23 (8 rez. perd.), Semihas Erdenas - 15 (10 atk. kam.), Zorano Ergeco sąskaitoje - 10 taškų.