turk telekom

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „turk telekom“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „turk telekom“.

Oficialu: Čanakas nebetreniruos „Turk Telekom“ klubo

Ankaros „Turk Telekom“ komanda oficialiai atleido Lietuvoje gerai žinomą trenerį Nenadą Čanaką ir padėkojo treneriui už jo darbą.   Specialistas iš Serbijos „Turk Telekom“ vairą perėmė prieš kelis mėnesius, prieš tai jis penkerius metus treniravo Panevėžio „Lietkabelio“ ekipą. Ankaros komanda po keturių turų Turkijos lygoje turi dvi pergales, o Europos taurės turnyre pralaimėjo dvi rungtynes iš trijų žaistų.
2023-10-24

Panevėžio „Lietkabelis“ pradeda kovas Europos taurėje

Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkai trečiadienį pradės mūšius Europos taurės (angl. „Basketball EuroCup“) turnyre. Pirmajame ture panevėžiečiai svečiuose išbandys jėgas su Vroclavo „Sląsk“ (Lenkija). Tai bus A grupės rungtynės.
2021-10-19

Buvę žalgiriečiai siautėjo Turkijoje: vienas pasiekė rezultatyvumo rekordą

Stambulo „Anadolu Efes“ vietiniame Turkijos čempionate iškovojo šešioliktąją pergalę, o sėkmingą komandos pasirodymą dar labiau praskaidrino įspūdingas buvusio žalgiriečio Brocko Motumo žaidimas. Australas sužaidė rezultatyviausią savo sezono mačą. Stambulo klubas išvykoje 84:76 (18:19, 18:17, 27:13, 21:27) nugalėjo Ankaros „Turk Telekom“ ekipą. B. Motumas per 35 minutes pelnė 28 taškus, atkovojo 4 kamuolius, išprovokavo 6 pražangas ir surinko 24 naudingumo balus.
2019-03-11

Kalnietis – naudingiausias komandos žaidėjas, ASVEL iškovojo pergalę

Dar vieną pergalę Europos taurėje iškovojo Vilerbano „Asvel“ klubas (2/1), savo žiūrovų akivaizdoje C grupės rungtynėse 84:63 (27:21, 22:15, 13:11, 22:16) nugalėjęs Ankaros „Turk Telekom“ (0/3) ekipą. Mantas Kalnietis buvo naudingiausias ir rezultatyviausias „Asvel“ žaidėjas.
2018-10-16

S. Jasaitis sezoną užbaigė įspūdingu pasirodymu

Turkijos krepšinio pirmenybių paskutiniame ture Ankaros „Turk Telekom“ komanda su Simu Jasaičiu namuose 103:81 nugalėjo „ Trabzonspor“ (6 ir 24) krepšininkus. Su 13 pergalių ir 17 pralaimėjimų Ankaros ekipa liko dešimtoje pozicijoje ir į atkrintamąsias varžybas nepateko.
2012-04-28

S. Jasaičio ekipa Turkijoje liko už atkrintamųjų varžybų borto

Simo Jasaičio atstovaujama Ankaros „Turk Telekom“ ekipa į atkrintamąsias Turkijos pirmenybių varžybas nepateks. Lietuvio klubas svečiuose 71:83 (17:20, 22:22, 18:20, 14:21) nusileido Bursos „Tofas“ ekipai ir baigė savo pasirodymą jau po reguliariojo sezono. S.Jasaitis per 35 minutes surinko 10 taškų (2/4 dvit., 2/5 trit., atkovojo 6 kamuolius ir kartą prasižengė. Ankaros „Turk Telekom“ Turkijos čempionate su 12 pergalių ir 17 pralaimėjimų žengia dešimtoje pozicijoje.
2012-04-21

S. Jasaitis pataikė fantastišką metimą per visą aikštę

Po traumos į aikštę grįžęs Lietuvos rinktinės ir Ankaros „Turk Telekom“ komandos puolėjas Simas Jasaitis pradžiugino Turkijos krepšinio gerbėjus neįtikėtinu taikliu metimu per visą aikštę. Rungtynių su Stambulo „Anadolu Efes“ paskutinėmis sekundėmis lietuvis puskabliu nuo savo komandos krepšio šveitė kamuolį į varžovų krepšį ir pataikė. Tiesa, džiaugsmas truko neilgai – teisėjai metimo neįskaitė.
2012-04-19

Puikiai žaidęs S. Jasaitis padėjo įveikti „Anadolu Efes“ ekipą

Pergalę Turkijos čempionate iškovojo Simo Jasaičio atstovaujama Ankaros „Turk Telekom“ (12 ir 16) ekipa, kuri namuose 95:87 po pratęsimo privertė pasiduoti Stambulo „Anadolu Efes“ (22 ir 6) krepšininkus. Lietuvis per 32 žaidimo minutes pelnė 16 taškų (4/9 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), sugriebė 9 kamuolius, 3 kartus prasižengė. Nugalėtojams net 34 taškus įmetė Dariusas Washingtonas. Pralaimėjusiems Cenkas Akyolas surinko 18 taškų.
2012-04-16

S. Jasaičio klubas patyrė nesėkmę

Turkijos pirmenybių susitikime Ankaros „Turk Telekom“ (11 ir 16) ekipa su Simu Jasaičiu išvykoje 78:80 (22:23, 21:22, 21:15, 14:20) nusileido „Hacettepe“ (11 ir 16) krepšininkams. Lietuvis per 20 minučių pelnė 5 taškus (1/4 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai), atkovojo 3 kamuolius ir sykį suklydo. Pralaimėjusiems Ceyhunas Altay'us, Ali Karadenizas ir  Nedimas Yucelas surinko po 14 taškų. Nugalėtojams 27 taškus įmetė Richardas Marshas.
2012-04-11

Sėkmingas S. Jasaičio žaidimas pergalės neatnešė

Turkijos pirmenybių susitikime Ankaros „Turk Telekom“ (11 ir 15) komanda su Simu Jasaičiu namuose 74:82 (14:26, 20:13, 18:19, 22:24) nusileido Stambulo „Galatasaray“ (22 ir 4) krepšininkams. Lietuvis per 35 žaidimo minutes pelnė 13 taškų (1/4 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), atkovojo 6, perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo.