Pergalingai Turkijos pirmenybėse startavo Simo Jasaičio atstovaujamas Ankaros „Turk Telekom“ klubas, kuris namuose 94:85 nugalėjo Antanijos „Antalya“ krepšininkus.

S.Jasaitis per 34 minutes pelnė 17 taškų (1/2 dvitaškiai, 5/6 tritaškiai), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 varžovų metimus, 4 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Nugalėtojams Darius Washingtonas įmetė 23 taškus (8 rez. perd.), Ali Karadenizas - 21, Mehmetas Okuras pridėjo 12 taškų.

Pralaimėjusiems Anthony Fisheris surinko 19 taškų, Melihas Mahmutoglu - 17, Rasimas Basakas - 12, Deangelo Davidas Lincolnas Casto - 11 taškų.