Europos taurėje Vilniaus „Lietuvos Rytas“ (2/4) šventė antrąją savo pergalę, išvykoje nugalėję „Besiktas“ (3/3) krepšininkus rezultatu 103:92 (23:27, 26:25, 27:18, 27:22).

Vyriausiąjį trenerį Marcelą Nicolą laikinai pakeitęs Aurimas Jasilionis atvedė vilniečius į pergalę. Pagrindinis pergalės kalvis tapo 36 metų Kšyštofas Lavrinovičius. Lietuvis per 21 minutę pelnė 28 taškus, atkovojo 3 kamuolius, išprovokavo 7 varžovų pražangas ir surinko 36 naudingumo balus.

Likus žaisti mažiau nei 2 minutes Lietuvos sostinės krepšininkai pirmavo vos vienu tašku (90:89), tačiau tada iniciatyvos ėmėsi Lavrinovičius pelnęs 5 taškus be atsako, o per likusį laiką „Ryto“ krepšininkai pataikė 6 iš 8 baudų ir nepaliko jokių vilčių „Besiktas“ krepšininkams.

Broliui svariai talkino Adas Juškevičius pelnęs 18 taškų, 15 taškų surinko Julius Jucikas, Rokas Giedraitis – 14. 10 taškų surinko, bei 6 rezultatyvius perdavimus atliko Gediminas Orelik. Argentinietis Nicolas Laprovittola prie pergalės prisidėjo 7 taškais, 9 atkovotais kamuoliais ir 8 rezultatyviais perdavimais. 7 taškus taip pelnė Marius Runkauskas, 4 – Žygimantas Janavičius. Mindaugas Lukauskis per beveik 13 žaidimo minučių nė karto nemetė į krepšį.

Turkus į priekį bandė tempti amerikietis Nate Wolters pelnęs net 34 taškus. Jam geriausiai talkino Cenk Akyol ir Chinemelu Elonu atitinkamai pelnę 14 ir 13 taškų.

Po savaitės Vilniaus „Lietuvos Ryto“ krepšininkai Europos taurėje namuose susitiks su „Szolnoki Olaj“ klubu.