corentinas tolisso

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „corentinas tolisso“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „corentinas tolisso“.

Vokietijos čempionai laimėjo, „Borussia“ prarado šansus užimti antrąją vietą

Vokietijos čempionas Miuncheno „Bayern“ šeštadienį šventė eilinę pergalę Bundeslygoje. Tuo metu kita šalies futbolo grandė Dortmundo „Borussia“ pralaimėjo ir prarado šansus užimti antrąją vietą. „Bayern“ svečiuose 3:1 (0:1) nugalėjo „Koln“. Visus keturis įvarčius mušė Miuncheno futbolininkai. 30-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė Niklas Sule, o vėliau „Bayern“ tikslius smūgius atliko į reikiamą stačiakampį.
2018-05-05

Kortos atverstos: „Real“ ir „Bayern“ sudėtyse yra netikėtumų

UEFA paskelbė Madrido „Real“ ir Miuncheno „Bayern“ sudėtis atsakomosioms Čempionų lygos futbolo rungtynėms Ispanijoje. Abiejų komandų vienuoliktukuose yra netikėtumų. Nei „Real“ starto sudėtyje, nei ant atsarginių žaidėjų suolo nėra Isco. Futbolininkas patyrė traumą pirmajame mače, bet vėliau treniravosi. Tai sukėlė spėlionių, kad saugas gali pasirodyti aikštėje. Dėl traumos nežais Dani Carvajalas. Futbolo pasaulis svarstė, kas užims jo poziciją. Tarp kandidatų buvo traumą gydęsis Nacho.
2018-05-01

Likę aštuntfinaliai: neprognozuojama pora, ryškūs favoritai ir „Bayern“ ekskursija

„Liverpool“, Madrido „Real“, „Basel“ ir Turino „Juventus“. Tai – keturios UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalių dalyvės. Prie jų šią savaitę prisijungs dar keturių komandų futbolininkai. Kas pratęs kovą dėl trofėjaus? „Manchester United“ – „Sevilla“ Vienintelė aštuntfinalių pora, kuri pirmosiose rungtynėse neįmušė įvarčio. Mančesteryje „Sevilla“ tekins bet kokios rezultatyvios lygiosios. „Laukia labai sunkios rungtynės.
2018-03-13

„Bayern“ pasismagino Freiburge

Vokietijos futbolo čempionate toliau dominuoja Miuncheno „Bayern“. Jis sekmadienį svečiuose 4:0 (2:0) nugalėjo „Freiburg“. Pirmasis įvartis krito į savuosius vartus. 25-ąją minutę įsimušė šeimininkų atstovas Alexanderis Schwolowas. Vėliau kamuolį į tinklą siuntė „Bayern“. 28-ąją minutę tai padarė Corentinas Tolisso, 54-ąją – Sandro Wagneris, 69-ąją – Thomas Mulleris.
2018-03-04

„Bayern“ smaginosi draugiškose rungtynėse

Miuncheno „Bayern“ sužaidė draugiškas Katare. Penkerių pastarųjų metų Vokietijos čempionai nepasigailėjo Dohos „Al Ahli“ futbolininkų – 6:0 (1:0). 38-ąją minutę pasižymėjo Sandro Wagneris, 53-ąją – Corentinas Tolisso, 57-ąją – Arjenas Robbenas, 68-ąją – Kingsley Comanas, 73-ąją – Niklas Dorschas, 88-ąją – Niklas Sule.
2018-01-07

Vokietija: „Bayern“ pavijo „Borussia“ futbolininkus

Vokietijos Bundeslygoje – dvivaldystė. Po šeštadienio rungtynių pirmauja po 20 taškų turinčios Dortmundo „Borussia“ ir Miuncheno „Bayern“ komandos. „Bayern“ svečiuose 1:0 (0:0) palaužė „Hamburger SV“. 52-ąją minutę pergalingą įvartį po Thomaso Mullerio perdavimo pelnė Corentinas Tolisso. 39-ąją minutę iš aikštės pašalintas Gideonas Jungas. „Borussia“ išvykoje 2:2 (1:0) sužaidė su Frankfurto „Eintracht“. „Borussia“ pirmavo 2:0, bet persvaros neišsaugojo.
2017-10-22

„Bayern“ greitai išsprendė reikalus su „Bayer“

Sezono starto sindromas daugkartinio Vokietijos čempiono neveikia. Miuncheno „Bayern“ per pirmąsias 18 pirmenybių minučių pelnė du įvarčius ir I ture penktadienį 3:1 (2:0) namie nukovė Lėverkuzeno „Bayer“. Pirmąkart kamuolys į svečių vartus įkrito 9-ąją minutę. Po Sebastiano Rudy perdavimo įmušė Niklasas Süle. 18-ąją minutę rezultatas tapo 2:0. „Bayer“ vartininkas Berndas Leno kamuolį atmušė. Tada Arturo Vidalis spirtelėjo kamuolį arčiau vartų, kur įvartį galva pelnė Corentinas Tolisso.
2017-08-19

„Manchester United“ nesugebėjo įveikti belgų, ketvirtfinalius pergalėmis pradėjo ispanai, prancūzai ir olandai

Ketvirtadienį sužaisti pirmieji UEFA Europos lygos ketvirtfinaliai. Juos pergalėmis pradėjo Vigo „Celta“ (Ispanija), Liono „Olympique“ (Prancūzija) ir Amsterdamo „Ajax“ (Olandija). Tituluočiausia ketvirtfinalio dalyvė „Manchester United“ Belgijoje nesugebėjo įveikti Briuselio „Anderlecht“ – 1:1 (1:0). Jose Mourinho auklėtiniai pirmavo po Henrikho Mkhitaryano įvarčio, pelnyto 37-ąją minutę. Pačioje rungtynių pabaigoje rezultatą išlygino Leanderis Dendonckeris.