Rašyti komentarą...
51
Sergio Ramosas (nuotr. SCANPIX)

Madrido „Real“ iškovojo gyvybiškai svarbią pergalę atidėtose Ispanijos čempionato 21-ojo turo rungtynėse. Madrido ekipa svečiuose 4:1 (1:0) nugalėjo Vigo „Celta“. „Real“, iki sezono pabaigos likus turui, įgijo trijų taškų pranašumą prieš antrojoje vietoje esančią „Barcelona“.

51

Mačą pradėjo Cristiano Ronaldo dublis. Portugalas įmušė 10-ąją ir 48-ąją minutėmis.

69-ąją minutę intrigą atgaivino Johnas Guidetti, bet „Celta“ už tai gavo dar du įvarčius. 70-ąją minutę pasižymėjo Karimas Benzema, 88-ąją – Toni Kroosas.

Šeimininkai rungtynes baigė dešimtiese – 62-ąją minutę už antrąją geltoną kortelę iš aikštės išvytas Iago Aspasas.