iago aspasas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „iago aspasas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „iago aspasas“.

„Barcelona“ ir toliau nesustabdoma, „Real“ vėl prarado taškų

Ispanijos futbolo lygoje pranašumą turnyro lentelėje didina „Barcelona“. Ji sekmadienį namie 3:0 (2:0) sutriuškino Valensijos „Levante“. 12-ąją minutę įmušė Lionelis Messi, 38-ąją – Luisas Suarezas, 93-ąją – kadaise Lietuvoje žaidęs Paulinho. Jam asistavo L. Messi. „Barcelona“ naujokas Philippe’as Coutinho rungtynėms registruotas nebuvo.
2018-01-07

Futbolas: ispanai surengė šou, kroatai krito prieš turkus

Pasaulio futbolo čempionato atrankos varžybose įspūdingą pergalę iškovojo ispanai. Jie antradienį svečiuose 8:0 (4:0) sutriuškino Lichtenšteino futbolininkus. Po du įvarčius pelnė Alvaro Morata (15, 54 minutėmis) ir Iago Aspasas (51, 63 min.), po vieną – Sergio Ramosas (3 min.), Isco (16 min.) bei Davidas Silva (39 min.). 89-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė Maximilianas Goppelis. Toje pačioje G grupėje italai namie 1:0 (0:0) nugalėjo Izraelio atstovus.
2017-09-06

„Real“ viską susigrąžino į savo rankas

Madrido „Real“ iškovojo gyvybiškai svarbią pergalę atidėtose Ispanijos čempionato 21-ojo turo rungtynėse. Madrido ekipa svečiuose 4:1 (1:0) nugalėjo Vigo „Celta“. „Real“, iki sezono pabaigos likus turui, įgijo trijų taškų pranašumą prieš antrojoje vietoje esančią „Barcelona“. Mačą pradėjo Cristiano Ronaldo dublis. Portugalas įmušė 10-ąją ir 48-ąją minutėmis. 69-ąją minutę intrigą atgaivino Johnas Guidetti, bet „Celta“ už tai gavo dar du įvarčius.