17
„Malaga“ – „Sevilla“ 4:2 (nuotr. SCANPIX)

Pirmadienį Ispanijos futbolo lygos 35-ojo turo rungtynėse netikėtą nesėkmę patyrė „Sevilla“. Ji rezultatyviame mače svečiuose 2:4 (1:1) nusileido „Malaga“ futbolininkams.

17

Pirmojo įvarčio reikėjo laukti pusvalandį. 30-ąją minutę svečius į priekį išvedė Franco Vazquezas. „Sevilla“ persvara džiaugėsi neilgai – 38-ąją minutę rezultatą išlygino Pablo Fornalsas.

Komandos taikliais spyriais apsikeitė ir antrojo kėlinio pradžioje. Į „Malaga“ futbolininko Sandro Ramirezo 51-ąją minutę pelnytą įvartį tuo pačiu 57-ąją minutę atsakė „Sevilla“ atstovas F. Vazquezas.

Pastarojo dublio taškams nepakako. 77-ąją minutę įmušė Diego Llorente, 89-ąją – Juanas Carlosas. Prieš tai S. Ramirezas nerealizavo 11 metrų baudinio.

„Sevilla“ (68 taškai) nepasinaudojo galimybe pavyti trečiojoje lygos pozicijoje žengiantį Madrido „Atletico“ (71 tšk.). „Malaga“ (42 tšk.) – 12-a.

Lygoje pirmauja „Barcelona“ ir rungtynėmis mažiau sužaidęs Madrido „Real“. Lyderių sąskaitose – po 81 tašką.