pedro bigasas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „pedro bigasas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „pedro bigasas“.

Ispanijoje lyderiai iškovojo vienodas pergales, abu ir toliau turi tiek pat taškų

Sekmadienį Ispanijos futbolo lygoje pergales vienodais rezultatais pasiekė favoritai ir lyderiai – Madrido „Real“ bei „Barcelona“. Abi komandos laimėjo 4:1. „Real“ 4:1 (2:0) namie nugalėjo „Sevilla“. 10-ąją minutę įmušė Nacho, 23-ąją – Cristiano Ronaldo. Svečių viltis 49-ąją minutę atgaivino Stevanas Jovetičius, bet „Real“ į tai atsakė C. Ronaldo ir Toni Krooso įvarčiais. Jie įmušti atitinkamai 78-ąją ir 84-ąją minutėmis.