Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynės tarp Madrido „Real“ ir „Real Sociedad“ komandų baigėsi lygiosiomis 1:1.

Mariano 22-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Portu 55-ąją minutę nuostabiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Real Sociedad“ ekipą į priekį 1:0.

Iš varžovų gynybos išsilaisvinęs Casemiro 64-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė.

Toni Kroosas 80-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys nei vieno iš komandos draugų nepasiekė.

Junioras Viniciusas 89-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1.