„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse minimaliu rezultatu 1:0 įveikė „Real Sociedad“ futbolininkus.

Pierre’as Emerickas Aubameyangas 11-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Barceloną” į priekį 1:0.

Ferranas Torresas 40-ąją minutę atliko smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.

Alexanderis Sorlothas 59-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė katalonų ekipos vartininkas.

Susižeidęs Dani Alvesas nebegalėjo tęsti rungtynių ir 66-ąją minutę paliko aikštę, o vietoje jo pasirodė Sergino Destas.

Jordi Alba 82-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.