Čempionų lygoje buvo sužaisti du pirmieji šios dienos susitikimai.

Tvirtą žingsnį link kito etapo žengė „Real Sociedad“ klubas. Ispanai namuose 3:1 susitvarkė su ketvirtąjį pralaimėjimą iš eilės patyrusia „Benfica“.

Nugalėtojams įvarčius pelnė Mikelis Merino, Mikelis Oyazabalis ir Anderis Barrenetxea. Jų persvara galėjo būti ir didesnė, bet Braisas Mendezas nerealizavo 11 metrų baudinio. Paguodos įvartį „Benfica“ klubui pelnė Rafa Silva.

Kelialapį į kitą etapą „Real Sociedad“ gali užsitikrinti jau šį vakarą, jei „Inter“ nugalės „Salzburg“ futbolininkus.

Kitose šios dienos jau sužaistose rungtynėse pirmąjį tašką iškovojo Berlyno „Union“. Vokietijos klubas išvykoje 1:1 sužaidė lygiosiomis su „Napoli“.

Italijos čempionai pirmavo po Matteo Politano įvarčio, bet antrajame kėlinyje rezultatą išlygino Davidas Datro Fofana.

Taškus praradusi „Napoli“ nepasinaudojo galimybe įsitvirtinti antroje turnyrinės lentelės pozicijoje. Tuo tarpu „Union“ jau prarado visas viltis pratęsti kovą Čempionų lygoje.